Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

Drugi tydzień, drugie zwycięstwo. Największa w tym zasługa Steelers. Ben ponownie z 300+, ale tym razem dorzucił 3TD i skończył z 30 punktami. Genialnym posunięciem okazało się wyjęcie z waivers Williamsa, który znakomicie wykorzystał zawieszenie Bella - 3TD. Jest to jednak transfer tylko na tę jedną rundę, bo w następnej wraca już Le'Veon. Świetne zawody w Buffalo zaliczył Edelman i też zdobył ponad 20 punktów. Dorobek trzech wspomnianych z zapasem przebił wynik całej ekipy Lucasa. Fatalna postawa Eagles przełożyła się na wynik DeMarco. Murray nawet zaliczył TD, ale sędziowie przyznali przewinienie. Ostatecznie skończył z... 2yds i 5 punktami. Adams ciągle nie wkupił się w łaski Rodgersa i zdobył zaledwie 3 punkty. Witten po świetnym meczu przed tygodniem tym razem poniżej prognoz. Zmieniłem kickera i ponownie ten siedzący na ławce wypadł lepiej. Ponownie nie miało to jednak znaczenia w końcowym rozrachunku. Na 6 punktów dorzuconych przez defensywę nie mogę narzekać.

Odnośnik do komentarza

U mnie w drużynie duża regularność. Po 109 w Week 1 teraz 108 punktów. Niestety wszystko to okupione kontuzją Romo, która praktycznie wyklucza go z gry w tym sezonie. Pójdą w ruch moje zdolności transferowe i będziemy próbować wyciągnąć za rozsądną cenę jakiegoś rezerwowego QB ;) A jak sie nie uda to chyba trzeba będzie postawić odważnie na Mariotę, co jakoś wybitnie mnie nie cieszy, bo rookie QB i do tego w tak słabym zespole jak Titans to przepis na mało punktów. Zostało jeszcze waivers, ale ich szybki przegląd nie napawa optymizmem, bo rynek QB jest mocno przetrzebiony. Z ostatecznym podsumowaniem poczekam do występu Gore'a u schizzma, ale chyba nie zdobędzie 60 punktów :-k

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wiarę ;)

 

Cóż, gdybym miał chociaż ze trzech takich "Aaronów Rodgersów", to może mógłbym powalczyć. Wszystko wygląda źle i nie mam pomysłu za bardzo jak to przemeblować, by jakkolwiek prezentować się dobrze w przyszłości (a jeśli pomysł mam, to i tak nie "pobiorę" wszystkich zawodników, których bym chciał z FA).

Odnośnik do komentarza

No jak nie bedzie dzis cudu to 1-1 dla Amatorow. Szkoda ze nie postawilem na Kopernika, no jednak Luck daje nadzieje na wyrownanie przynajmniej tej zdobyczy. Jak Brandon po raz kolejny mnie nie uratuje (juz pare W w ciagu tych 3 lat zapewnil) to bedzie slabo :) Cala nadzieja w tym, ze mecz bedzie wysokooktanowym pojedynkiem z wynikem w granicach 45-44 dla Indy :D

Odnośnik do komentarza

Jest pierwsza wygrana w tym sezonie. Dobry występ Tannehilla (2TD i 359 yds), solidny Charlesa (byłoby lepiej niż 14 punktów, gdyby nie 2 FUML) i obudzonego Beckhama Jr, który po słabiutkiej inauguracji tym razem poszalał (TD, 146yds). Zaskoczył mnie pozytywnie 9 punktami mój trzeci w sumie TE Rudolph oraz łącznie 10 "oczkami" duet defensorów Haden-Smith. Zawiódł natomiast kompletnie J. Hill (-1) i nieco więcej spodziewałem się też po Hopkinsie, który przed tygodniem szalał.

Odnośnik do komentarza

Gore 60 punktów nie zdobył, więc można podsumować. Crockett Gillmore :keke: Regularnie spadał w moim rankingu draftu (choć powinienem go wybrac zamiast Fleenera), w końcu wziąłem go jako ostatniego, wystawiłem bo kontuzję miał Walker i proszę bardzo - booom, 20 punktów i najlepszy mecz w karierze. Koleś jest niesamowicie silny (zobaczcie jego drugi TD, gdzie wisi na nim trzech Raidersów, a on wbija do endzone) tylko trochę wolny. Zobaczymy jak będzie przebiegało leczenie Walkera, ale na pewno TE Ravens dał mi do myślenie jeśli chodzi o Week 3 :) Bo w W4 na pewno zagra.

Rewelacyjnie zagrali obaj WR, już Sanders w czwartek ustawił poniekąd ten mecz (20). Brown to jest killer (27) i współczuję zespołom, które będą grac przeciwko Steelers, bo nie dość, że on jest w wielkiej formie, to wraca Bell. Melvin Gordon lepiej niż w pierwszym meczu (+2 powyżej projectów, więc ok) ale wygląda, że u niego moge liczyć tylko na duże zdobycze jardowe, bo w redzone Rivers wybiera inne rozwiązania :| Obrońcy w sumie 8, także bardzo spoko, Bryant 7 - może być. Jedyne rozczarowanie to 10 punktów od Forte. Matt długimi fragmentami meczu z Cardinals byl niewidoczny. Ale teraz przy kontuzji Cutlera raczej powinien mieć częściej piłkę. Tyle, że będzie też bardziej pilnowany.

O Romo już wspominałem, będzie kłopot go zastąpić, a zapowiadało się genialnie - Romo i Bryant mogli młócić punkty na kopy, a obaj obecnie na oucie.

Fajnie, że pojawiło się życie na ławce, poza beznadziejnym Johnsonem wszyscy zagrali przyzwoicie, także jest jakieś pole manewru. Tym bardziej, że nadchodząca kolejka to ostatnia bez BYE i od czwartej zaczną się roszady, a wtedy warto wiedzieć kogo wystawić :)

 

Btw - jestem otwarty na propozycje transferów Waszych rezerwowych QB - do wyboru ziomy z mojej ławki (poza Mariotą i Walkerem)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...