Skocz do zawartości

Fantasy Football League


Decyzje dotyczące playoff, keeperów i punktacji  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Playoff

    • Wariant A
    • Wariant B
    • Wariant C
      0
  2. 2. Keeperzy

  3. 3. Punkty za tackle


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.08.2019 o 06:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z uwagi na to, że Johniss obraził się na CMF draft zostaje przeniesiony na forum ligi (to nawet lepiej, bo tutaj nie będzie takiego burdelu, a tam będzie trwała pamiątka).

Przypominam, że na zgłaszanie keeperów pozostały dwa tygodnie.

Niedługo uaktualnię schedule.

 

Trochę zmieniłem zasady wyboru zawodników (kwestie techniczne): http://games.espn.go.com/ffl/tools/viewmessage?leagueId=58995&typeId=0&topicId=0&messageId=1

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rozmawiałem z komisarzem już i mam wstępną zgodę, tylko muszę się zapytać Was. W związku z tym, że mam 3 keeperów, których chciałbym zatrzymać, a mogę tylko dwóch, chciałbym oddać jednego z nich za pick w drafcie, w możliwie najwyższej rundzie. Jeśli nie będzie z Waszej strony przeciwwskazań, to być może jest to do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Meler, nie.

Runda 1 i 2 to są keeperzy. A ja chcę pick osoby X w rundzie 3 czy tam 4, za to, że teraz (o ile to jest możliwe technicznie) oddam mu tego zawodnika, z którego osoba X uczyni swojego keepera.

 

Szkoda mi po prostu tak oddawać tego zawodnika ot tak, więc próbuję coś z tym zrobić ;)

 

o, FYM dobrze i krótko opisał :)

Odnośnik do komentarza

No to nie chcesz mieć drugiego superkeepera, a dasz mi swój pick? :D

Konkretnie to oddam Marshawna Lyncha.

 

A teraz się bijcie.

 

A mi bardziej chodziło o to, że dajesz mi swój trzeci pick w drafcie, a ja Ci swój drugi, przeznaczony na keepera. W ten sposób ja mam dwa wybory w 3. rundzie, a Ty w drugiej, czyli zdobywasz trzeciego keepera.

Odnośnik do komentarza

 

No to nie chcesz mieć drugiego superkeepera, a dasz mi swój pick? :D

Konkretnie to oddam Marshawna Lyncha.

 

A teraz się bijcie.

 

A mi bardziej chodziło o to, że dajesz mi swój trzeci pick w drafcie, a ja Ci swój drugi, przeznaczony na keepera. W ten sposób ja mam dwa wybory w 3. rundzie, a Ty w drugiej, czyli zdobywasz trzeciego keepera.

 

 

Zajebisty deal księże, zamiast mieć pick w 2 i 3 rundzie, miałbyś dwa w 3. Bezinteresowność godna kapłana ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...