Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

I co teras? Została piękna nowa ulica do stadionu klubu z czwartej ligi? ;)

 

To mi przypomina anegdotkę o Himilsbachu, jak go chcieli zatrudnić do zagranicznego filmu, ale musiałby mówić po angielsku. Pan Janek odmówił i wszyscy zdziwieni, jak to, taka okazja zagrać w zagranicznym filmie za twarde dewizy i odmowa? Na co Himilsbach:

- Ja bym się nauczył tego angielskiego, oni by się w międzyczasie rozmyślili i bym został z tym angielskim jak jakiś głupek.

Odnośnik do komentarza

 

A ja wczoraj byłem dzieckiem szczęścia ;) Pomimo przeciwności losu związanych ze zwijaniem asfaltu pod wsią teściów oraz zwijaniem torów na trasie alternatywnej, udało mi się dotrzeć na kolejkę i pojechałem na piwko do ekipy warszawskiej. Zbieram się po kulturalnej degustacji 5 pilsnerów na tramwaj -> pociąg -> prośba o przyjechanie po mnie po zwiniętym asfalcie (ca. 1,5h drogi) nagle natrafiłem na jedyną osobę, którą znam tam na wsi i oczywiście właśnie samochodem wracała do domu :D Więc w komfortowych warunkach jak panicz zostałem podwieziony pod samą bramę, aż w domu otworzyłem sobie piwko nr. 6 mianowicie a propo de facto w celu zakończenia degustacji.

 

Tylko w połowie się ogarnąłem, że 6 piw wieczorem kiedy rano mam prowadzić nie jest zbyt odpowiedzialne i wylałem drugą połowę :-k

za ostatni akapit autentycznie mam ochotę Cię zminusować :| nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby wylać pół piwa (znaczy wiem - musiałbym wypić piwo ryżowe polecane przez Vamiego)

 

Bez przesadyzmu - piwo kosztuje 3 zł, a mandat za jazdę po pijaku troszku więcej, nie wspominając o zabraniu prawa jazdy.

 

 

Oglundam se mecz Legia-Korona i mom pytanie - o chuj chodzi z tymi fryzurami Legionistow?

 

Normalna piłkarska fryzura, o co ci chodzi :D

 

Swoją drogą aż obejrzałem skrót, i za tę symulkę co zrobił legionista przy karnym to powinien dostać grubo po portfelu i ze trzy mecze zawieszenia. :qwa:

 

Czy ja wiem, moim zdaniem to był karny :-k Nikolic nie miał jak uciec przed bramkarzem, ten piłki nie dotknął, jest karny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Oglundam se mecz Legia-Korona i mom pytanie - o chuj chodzi z tymi fryzurami Legionistow?

 

Normalna piłkarska fryzura, o co ci chodzi :D

 

Swoją drogą aż obejrzałem skrót, i za tę symulkę co zrobił legionista przy karnym to powinien dostać grubo po portfelu i ze trzy mecze zawieszenia. :qwa:

 

Czy ja wiem, moim zdaniem to był karny :-k Nikolic nie miał jak uciec przed bramkarzem, ten piłki nie dotknął, jest karny.

 

serio?! dawno nie widzialem takiej symulki, wystarczylo zobaczyc jak Nikolic "lecial" po tym wypuszczeniu pilki, tym bardziej ze bramkarz Korony specjalnie jeszcze rece cofal. zreszta wszystkie portale sa zgodne, ze walek byl, nawet prolegijne Weszlo. ;)

Odnośnik do komentarza

 

Swoją drogą aż obejrzałem skrót, i za tę symulkę co zrobił legionista przy karnym to powinien dostać grubo po portfelu i ze trzy mecze zawieszenia. :qwa:

Czy ja wiem, moim zdaniem to był karny :-k Nikolic nie miał jak uciec przed bramkarzem, ten piłki nie dotknął, jest karny.

 

I zaczął frunąć zanim jeszcze go bramkarz dotknął? Za TO powinna być kara, o to, czy był karny, czy nie, możemy się spierać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się stało, ale po wygranej 3:0 z Romą w ćwierćfinale, w rewanżu przegraliśmy... 0:7. Tak po prostu. Tym samym składem praktycznie, mając już 5 trofeów w sezonie. Odpadamy po jakimś totalnym kuriozum. Zawodnicy noty po 4-5.... FM szuka handicapu...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...