Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po 10 meczach competitive (możesz je rozegrać jak wbijesz 3 lvl), podczas których rzuca Cię na różnych jakościowo przeciwników żeby zobaczyć jak sobie radzisz przydziela Ci rangę. Możesz rozegrać maksymalnie dwa mecze competitive (innych trybów dowolną) dziennie.

hmm, zaczynam mieć wrażenie, że ten CS od 1.6 się drastycznie różni ...

Odnośnik do komentarza

 

Po 10 meczach competitive (możesz je rozegrać jak wbijesz 3 lvl), podczas których rzuca Cię na różnych jakościowo przeciwników żeby zobaczyć jak sobie radzisz przydziela Ci rangę. Możesz rozegrać maksymalnie dwa mecze competitive (innych trybów dowolną) dziennie.

hmm, zaczynam mieć wrażenie, że ten CS od 1.6 się drastycznie różni ...

 

No system rang i meczów rankingowych jest zupełnie nowy, ale to bardzo dobra nowość. Wreszcie nie trzeba mieć klanu albo szukać na ślepo kogoś do miksa, żeby pograć nieco bardziej taktycznie niż ranczo.pl[FFA d2only]VIPslotynawww.ranczo.prv.pl, gdzie na serwerze jest 26 osób.

Ale jak ktoś chce to dalej jest masa serwerów społecznościowych, jest tryb uproszczony, jest kilka innych trybów, nikt nikomu nie każe grać rankingowych :).

Odnośnik do komentarza

Do Mińska, na sparing z Mazovią miała przyjechać Legia. Mazovia może i gra w fyfnastej lidze, ale za to jej kibice wszyscy jak jeden mąż za Legią, i stanowią silną grupę na jej meczach. No to Legia chciała to wynagrodzić i rozegrać mecz na Sportowej.

 

W Mińsku ekstaza, nawet w mieście znalazły się pieniądze na remont starej ulicy, który szybko zbliża się ku końcowi. Tymczasem trzy tygodnie przed meczem Legia przesłała wiadomość, że z racji walki o Ligę Europy i licznych kontuzji, sparing przekłada na termin nieokreślony :hahaha:

 

I co teras? Została piękna nowa ulica do stadionu klubu z czwartej ligi? ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

z tej promo na steam czy allegro kupujesz ?

na steam, atrakcyjna cena i pewne źródło, tylko się zastanawiam z jaką marżą przewalutuje mi bank to 5,5 euro.

 

ostatecznie ile złotówek na to wydałeś ?

dzień dobry się z państwem

 

24,23zł :)

 

link please ;)

 

Oglundam se mecz Legia-Korona i mom pytanie - o chuj chodzi z tymi fryzurami Legionistow?

a co ty pedau jestes ze takie detale dostrzegasz :kekeke:

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj byłem dzieckiem szczęścia ;) Pomimo przeciwności losu związanych ze zwijaniem asfaltu pod wsią teściów oraz zwijaniem torów na trasie alternatywnej, udało mi się dotrzeć na kolejkę i pojechałem na piwko do ekipy warszawskiej. Zbieram się po kulturalnej degustacji 5 pilsnerów na tramwaj -> pociąg -> prośba o przyjechanie po mnie po zwiniętym asfalcie (ca. 1,5h drogi) nagle natrafiłem na jedyną osobę, którą znam tam na wsi i oczywiście właśnie samochodem wracała do domu :D Więc w komfortowych warunkach jak panicz zostałem podwieziony pod samą bramę, aż w domu otworzyłem sobie piwko nr. 6 mianowicie a propo de facto w celu zakończenia degustacji.

 

Tylko w połowie się ogarnąłem, że 6 piw wieczorem kiedy rano mam prowadzić nie jest zbyt odpowiedzialne i wylałem drugą połowę :-k

za ostatni akapit autentycznie mam ochotę Cię zminusować :| nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby wylać pół piwa (znaczy wiem - musiałbym wypić piwo ryżowe polecane przez Vamiego)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

z tej promo na steam czy allegro kupujesz ?

na steam, atrakcyjna cena i pewne źródło, tylko się zastanawiam z jaką marżą przewalutuje mi bank to 5,5 euro.

 

ostatecznie ile złotówek na to wydałeś ?

dzień dobry się z państwem

 

24,23zł :)

 

link please ;)

 

Wejdź na sklep steama i wpisz Counter Strike Global Offensive i Ci wyskoczy strona produktu, a na dole opcje kupna. Spiesz się bo zostało tylko 8h promocji.

Odnośnik do komentarza

Oglundam se mecz Legia-Korona i mom pytanie - o chuj chodzi z tymi fryzurami Legionistow?

 

Normalna piłkarska fryzura, o co ci chodzi :D

 

Swoją drogą aż obejrzałem skrót, i za tę symulkę co zrobił legionista przy karnym to powinien dostać grubo po portfelu i ze trzy mecze zawieszenia. :qwa:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...