Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Kilmarnock ma tak zwany "syndrom Fenomena", czyli maksymalnie chujowy układ meczów w kalendarzu. Jako (1.) ograliśmy STJ (4.) u siebie, ale że to okres świąt, to najebali meczów co 15 minut i gramy za chwilę w Glasgow z Celtikiem (2.) i jedziemy do arcywroga, St. Mirren (3.)

Odnośnik do komentarza

 

http://rowery.org/2015/08/21/vuelta-a-espana-2015-pierwszy-etap-bez-wplywu-na-generalke/swoją drogą dziś bardzo absurdalny start Vuelty. No ale to pewnie przez te wypadki w tym sezonie, bo trochę tego było. Przynajmniej spokojnie obejrzę L1 na Eleven, a potem Sporting.

a co z czerwona koszulką jutro, wiesz moze?

 

Pojęcia nie mam, ale tak na logikę to powinien dostać zawodnik, który jako pierwszy przekroczy metę w zwycięskim zespole.

Odnośnik do komentarza

Mam najszczelniejsza obrone w lidzę, trzeci bilans bramkowy, a zaledwie 10. miejsce w tabeli. Po 28 kolejkach (z 34) różnica między pierwszą a jedenastą drużyną to tylko 7 punktów, a ja mam ciagle szanse zarówno na pozycje trzecia od końca, jak i na mistrzostwo.
@lucas - dla mnie brak logiki jest w neutralizacji etapu. Pamietam etap Giro co po szutrze jechali długi odcinek (2 lub 3 lata temu), to i teraz mogli spokojnie jechać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...