Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

No Polsce zajebał bramkę,bo krył go benisz,który ma dynamikę emeryta i Yarmolenko skiwał go na zamach i po prostu przyrobbenił.

 

No i oczywiście,że zarówno Mirallas jak i Deulofeu nie błyszczeli. Na jeden niezły mecz przypada 5 chujowych.

A to że Lennon zagrał najlepszą rundę od lat to wciąż nie znaczy,że dobrą.

Mirallas jest chimeryczny - wlasnie dlatego kosztowal 6 milionow funtow, a nie 20. Ale jak ma dzien to jest przejebanie dobry. W tamtym sezonie 10 goli, a w poprzednim 9 i 7 asyst. To chyba nie najgorsze liczby.

 

A Deulofeu jest jeszcze mlody. W pierwszym swoim sezonie robil przeciez szal do momentu az sie nie rozjebal. W pojedynke rozmontowal Stoke na przyklad.

 

A McGeady i Atsu to zwykłe gówniaki.

 

Ale Aidena to ty kurwa szanuj synek!

 

Caly czas zyje nadzieja, ze Celtic sie po niego zglosi :D

Odnośnik do komentarza

No fizycznie to jest potwór - pod tym względem na pewno nie będzie odstawał. Nie wiem tylko jak Martinez chce go wkomponować w ten zespół (o ile go w ogóle kupi :D). IMO brakującym ogniwem jest grajek typu Krystian Eriksen albo Filip Coutinho, który potrafi porzucać parę majonezów za linię obrony i nakarmić Romualda Lukaku. Nie wydaje mi się, żeby Jarmolenko był takim kreatywnym typem - wygląda raczej na drugiego Mirallasa.

Odnośnik do komentarza

Pulek, IMO acestream ma fajną jakość, ale jest bardzo wymagający jeśli chodzi o łącze. Na działce może być trudno z płynnością.

 

nie lekceważ działki ;)

 

swojego czasu, jak jeszcze miałem dostęp do canalplusonline.pl to oglądałem w rewelacyjnej jakości mecze na działce.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej chciał Shaqiriego czyli też bardzo podobny typ piłkarza jak Yarmo. Może Roberto ma jakąś inną wizję 10?

Latem się go pytali czy jest zainteresowany Nolito na tę pozycję to gadał, że to nie ten typ piłkarza. Twierdził, że szukają kogoś kto gra głębiej i potrafi z piłką przy nodze przenieść ciężar gry do przodu i stamtąd zagrywać prostopadłe piłki. Nie chciał kogoś kto stwarza zagrożenie w "final third".

 

Chyba że to była taka ściema.

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, chyba downgrade będę musiał zrobić z winy10, naprawdę się sypie :/ Teraz na przykład mi się pasek start w żaden sposób nie chce odpalić...

Nie sluchales kolegow to masz ;)

 

Co z tymi apkami do smart tv?

 

Mi chodziło o dedykowane apki, takie jak netflix czy spotify. Nie mam smart tv, więc się nie znam, ale jeśli będzie tv dostępny tylko internetowo, to pewnie tak właśnie będzie działało, przez apkę na tv :)

 

Ale tutaj kolegi mówio, że jest coś zewnętrznego też :)

Odnośnik do komentarza

No fizycznie to jest potwór - pod tym względem na pewno nie będzie odstawał. Nie wiem tylko jak Martinez chce go wkomponować w ten zespół (o ile go w ogóle kupi :D). IMO brakującym ogniwem jest grajek typu Krystian Eriksen albo Filip Coutinho, który potrafi porzucać parę majonezów za linię obrony i nakarmić Romualda Lukaku. Nie wydaje mi się, żeby Jarmolenko był takim kreatywnym typem - wygląda raczej na drugiego Mirallasa.

A Barkley nie nadaje się do takiej roli?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...