Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

W sensie na jednym telewizorze grałeś w FM i dziewczyna ogladala film? :P

FM na kompie, ale jakbym chciał to też by się dało to załatwić na jednym TV :P

 

A tak zmieniając temat, to wczoraj było wyjście firmowe, strasznie chujowe, ale później w cztery osoby ruszyliśmy w miasto i wyszło całkiem epicko :D W domu byłem coś koło 3 nad ranem, dzisiaj się obudziłem gdzie jestem kim jestem, ale zaskakująco kaca do tej pory brak :-k Więc chyba głupi to ma jednak szczęście nadal się sprawdza.

 

noooo to ładnie Cię trzyma, Jareczek pewnie zazdrości ;)

 

jam jest na miejscu i proszę sobie nie pozwalać!

 

dzisiaj w drogę na działkę, gdzie będzie elegancki weekend z GRYLEM i ogólnie rzecz biorąc NATURO.

 

no i ze strimingiem meczów, ale jedyne co znam, to soccer-live.pl . jest coś lepszego, w lepszej jakości?

 

acestream

Odnośnik do komentarza

Tam jest wszystko od I do bety VII plus największe DLC, czyli Kuźnia Przeznaczenia i Dzikie Hordy dla V, Shades of Darkness dla VI.

W V można było zrobić fajną armię jak się miało zamki elfów i ludzi, od elfów bierzesz ich łuczników i dajesz na miejsce chłopów. Efekt był niesamowity, a nic się nie traciło bo ludzie mogą przeszkalać jednostki.

Z V dochodzi gigantyczne kompendium/instrukcja/poradnik, w którym są wszystkie wzory, dojścia do konkretnych umiejętności bohaterów, bonusy za wszystkie artefakty, jaka jest liczebność strażników różnych miejsc i ile liczą różne grupy potworów.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...