Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

czolem!

 

panowie - pilna sprawa - co jest teraz na topie w organizacji wieczorow kawalerskich?

uprzedzam, ze nie interesuja mnie panienki wyskakujace z tortow i pozorowane porwania :P

najlepszy wyjazd jak dla mnie to wyjazd na ryby na jakas agro turystyke gdzie jest domek z sauną, goraco polecam !

 

paintball i grill potem zawsze spoko

 

Tak właśnie zrobiliśmy, weekend na rybach nad jeziorem i kolega był bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

paintball też daje sobie radę, potwierdzone :>

 

w ogóle wszystko zależy od przyszłego Pana Młodego, bo to w sumie chyba jemu ma się podobać. jak masz mu zrobić jakąś zjebaną niespodziankę, to lepiej zapytać wprost :) w końcu i tak wiadomo że na końcu chodzi o urwanie głowy.

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, dowolna, to dowolna. Ile ludzi, tyle charakterów :keke:

No ale trochę lipa jak ty wędkujesz, a kolega w tym czasie napierdala skuterem ;) Wędkowanie to nie polowanie z nagonką :)

 

 

Kto powiedział, że robiliśmy to w tym samym czasie? Swoją drogą, w temacie wędkarskim, to skuter nawet raz się przydał ;)

Odnośnik do komentarza

Ależ wczoraj się odbiłem od Fallout New Vegas

 

DLC Dead Money, co za tragedia :roll:, poziom najgorszych dodatków do F3 (czyt. Archonage i Zeta Mothership)

 

I na złość jeszcze system, że jak go zaczniesz, to musisz już skończyć, bo inaczej nie wrócisz do głównego świata gry (chyba, że wykorzystasz wcześniejszy load). :|

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawk, dowolna, to dowolna. Ile ludzi, tyle charakterów :keke:

No ale trochę lipa jak ty wędkujesz, a kolega w tym czasie napierdala skuterem ;) Wędkowanie to nie polowanie z nagonką :)

 

Kto powiedział, że robiliśmy to w tym samym czasie? Swoją drogą, w temacie wędkarskim, to skuter nawet raz się przydał ;)

 

czymś trzeba było po wódkę popłynąć i płynie najtrzeźwiejszy co nie ma uprawnień ;) ?
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Hawk, dowolna, to dowolna. Ile ludzi, tyle charakterów :keke:

No ale trochę lipa jak ty wędkujesz, a kolega w tym czasie napierdala skuterem ;) Wędkowanie to nie polowanie z nagonką :)

 

Kto powiedział, że robiliśmy to w tym samym czasie? Swoją drogą, w temacie wędkarskim, to skuter nawet raz się przydał ;)

 

czymś trzeba było po wódkę popłynąć i płynie najtrzeźwiejszy co nie ma uprawnień ;) ?

 

 

Nie, wędkarze uskuteczniali jakąś technikę, która wymagała zainstalowania końca żyłki z dala od linii brzegowej.

Odnośnik do komentarza

Ależ wczoraj się odbiłem od Fallout New Vegas

 

DLC Dead Money, co za tragedia :roll:, poziom najgorszych dodatków do F3 (czyt. Archonage i Zeta Mothership)

 

I na złość jeszcze system, że jak go zaczniesz, to musisz już skończyć, bo inaczej nie wrócisz do głównego świata gry (chyba, że wykorzystasz wcześniejszy load). :|

to jest ten na podstawie Skarbu z Sierra Madre? rzeczywiście dość słaby

Odnośnik do komentarza

 

Ależ wczoraj się odbiłem od Fallout New Vegas

 

DLC Dead Money, co za tragedia :roll:, poziom najgorszych dodatków do F3 (czyt. Archonage i Zeta Mothership)

 

I na złość jeszcze system, że jak go zaczniesz, to musisz już skończyć, bo inaczej nie wrócisz do głównego świata gry (chyba, że wykorzystasz wcześniejszy load). :|

to jest ten na podstawie Skarbu z Sierra Madre? rzeczywiście dość słaby

 

Tak, właśnie ten (swoją drogą z chęcią obejrzę jeszcze raz ten film :)). Jedynie trzech npc, których spotykamy, stanowi jakąś wartość. Jednak samo prowadzenie rozgrywki? Dramat, zręcznościowe bieganie pomiędzy czujnikami...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...