Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej bardziej zaskakuje ta bierność nc+, skąd tam nagle taka bieda? Większość osób interesujących się piłką ich wykupowało, a nagle tracą większość praw. Za rok jeszcze Premiership chyba się kończy.

wypompowali cala kase na Ekstraklape to i braklo na inne rozgrywki

chociaz pewnie nawet jakby mieli kase to raczej watpie, zeby przelicytowali Katarczykow z beinSports

Odnośnik do komentarza

Chyba, że faktycznie przejmą wszystko i będzie to w jakichś normalnych cenach na kablówce. Tylko niech jeszcze przejmą komentatorów z NC+, bo uszami wyobraźni słyszę Sergiusza Ryczela komentującego Derby Merseyside.

 

BeIn w UK chyba pokazuje Bundesligę i mają ponoć bardzo dobre ceny. Chyba że pojebałem z BT Sports :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ten Eleven będzie w kablówkach w ramach normalnego pakietu, to jestem za tym żeby wszystko zabrali nc+.

Majdan jako ekspert taki ekspercki obok wiecznie pijanego Zarzecznego i tuzy mikrofonu pokroju Święcickiego i Grzywacza jako wiodący komentatorzy.

Dzięki, wolę nc+

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli ten Eleven będzie w kablówkach w ramach normalnego pakietu, to jestem za tym żeby wszystko zabrali nc+.

Majdan jako ekspert taki ekspercki obok wiecznie pijanego Zarzecznego i tuzy mikrofonu pokroju Święcickiego i Grzywacza jako wiodący komentatorzy.

Dzięki, wolę nc+

 

a ja wole tych co dajo LL w tv :P

Odnośnik do komentarza

Ja Grzywacza lubię, ale z czysto technicznego punktu widzenia to on gra gdzieś w okolicach League One - w porównaniu do obecnej załogi NC+ (wyłączając Edka Durdę).


Grzywka niech komentuje SPL i będzie okej. Chociaż dopóki nie wrócą Hibs i Rangers to nie ma się za bardzo czym eksajtować.

 

W ogóle oni transmitują już Szkocję czy nie? :D

Odnośnik do komentarza

No i co, że tak działa? To nie znaczy, że nie mogę tego hejtować. BeIN Sports to taki Manchester City - wyjęta z dupy potęga finansowa. Niech spierdalają na bambus.

Bo zawsze mówisz o kapitalizmie, wolnym rynku itd, a jak coś Ci się nie podoba to hejtujesz bogatszych. To wina biedoty/skąpstwa nc+, a nie bogactwa BeIN Sports/Evelen. Jak tak dalej pójdzie to może w ciągu paru lat wreszcie jakaś stacja zbierze wszystko (nc+ brakowało Bundesligi) i nie trzeba będzie kombinować ze streamami. Dystrybucja przez neta przynajmniej dla mnie jest spoko, bo przez większość roku nie mam TV, a przecież zawsze do TV można się podłączyć z PC/apką. Dawać Netflixa oraz to Eleven z jakimiś ludzkimi cenami i będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Co za pedały stoją za tym całym Eleven? Wszystko było poukładane idealnie na NC+, to wjebali się jacyś barbarzyńcy i wszystko pomieszali. Stop islamizacji Europy.

 

Nie wiem jakim cudem tacy amatorzy (parę dni do rozpoczęcie jednego ze sztandarowych produktów, a nawet nie wiadomo gdzie to pokażą LOL) za jednym zamachem wzięli w posiadanie 2/3 rynku. Przecież to jakaś patologia.

 

Nie wspominając już o komentatorach, których zestaw przyprawia co najwyżej o gromkiego pierda z dupska z zażenowania.

NIEWIDZIALNA RĘKA RYNKU

Mniej bardziej zaskakuje ta bierność nc+, skąd tam nagle taka bieda? Większość osób interesujących się piłką ich wykupowało, a nagle tracą większość praw. Za rok jeszcze Premiership chyba się kończy.

większość abonentów NC+ ma dla Polskiej Ekstraklasy i Premiership - reszta tylko jako dodatek

Odnośnik do komentarza

 

No i co, że tak działa? To nie znaczy, że nie mogę tego hejtować. BeIN Sports to taki Manchester City - wyjęta z dupy potęga finansowa. Niech spierdalają na bambus.

Bo zawsze mówisz o kapitalizmie, wolnym rynku itd, a jak coś Ci się nie podoba to hejtujesz bogatszych. To wina biedoty/skąpstwa nc+, a nie bogactwa BeIN Sports/Evelen. Jak tak dalej pójdzie to może w ciągu paru lat wreszcie jakaś stacja zbierze wszystko (nc+ brakowało Bundesligi) i nie trzeba będzie kombinować ze streamami. Dystrybucja przez neta przynajmniej dla mnie jest spoko, bo przez większość roku nie mam TV, a przecież zawsze do TV można się podłączyć z PC/apką. Dawać Netflixa oraz to Eleven z jakimiś ludzkimi cenami i będę zadowolony.

 

Jeśli za tym będzie szła rozsądna infrastruktura i updaty firmwaru do smartTV to jestem za. Ja jednak się lubię z piwkiem rozwalić na kanapie przed dużym tv i obejrzeć transmisję w HD, a nie w jakimś kurwa okienku z chujową jakością i w dodatku jak jest lepszy mecz to przy ogromie lagów...

Odnośnik do komentarza

 

 

No i co, że tak działa? To nie znaczy, że nie mogę tego hejtować. BeIN Sports to taki Manchester City - wyjęta z dupy potęga finansowa. Niech spierdalają na bambus.

Bo zawsze mówisz o kapitalizmie, wolnym rynku itd, a jak coś Ci się nie podoba to hejtujesz bogatszych. To wina biedoty/skąpstwa nc+, a nie bogactwa BeIN Sports/Evelen. Jak tak dalej pójdzie to może w ciągu paru lat wreszcie jakaś stacja zbierze wszystko (nc+ brakowało Bundesligi) i nie trzeba będzie kombinować ze streamami. Dystrybucja przez neta przynajmniej dla mnie jest spoko, bo przez większość roku nie mam TV, a przecież zawsze do TV można się podłączyć z PC/apką. Dawać Netflixa oraz to Eleven z jakimiś ludzkimi cenami i będę zadowolony.

 

Jeśli za tym będzie szła rozsądna infrastruktura i updaty firmwaru do smartTV to jestem za. Ja jednak się lubię z piwkiem rozwalić na kanapie przed dużym tv i obejrzeć transmisję w HD, a nie w jakimś kurwa okienku z chujową jakością i w dodatku jak jest lepszy mecz to przy ogromie lagów...

 

Nie wiem gdzie ogladacie te streamy, ale jest juz 2015 rok. Nie jest wielkim problemem zbudowac infrastrukture nadajaca mecze NBA w FullHD przez League Pass do setek tysiecy uzytkownikow jednoczesnie. Podobnie nie jest wielkim wyczynem postawic sobie MediaCenter na malince (jak juz nie ma innej opcji typu SmartTV, Xbox, PS, chujwieco) i ogladac to na 42 calach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...