Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ile świat traci przez upały...


W ogóle Zohore to jest arcyciekawy przypadek. To jest Wybrzeżnykościsłoń z paszportem duńskim, który jest legendą Dolcanu Ząbki, który to klub jest u mnie w grze jest sporym graczem na ekstraklasowej scenie. Kenneth odszedł do Szkocji niemal w przededniu uzyskania polskiego paszportu, a ten dałby mu prawo gry w barwach biało-czerwonych (nie tych duńskich ;)) bo z nieznanych przyczyn nigdy nie grał dla WKS i Danii.

Przynajmniej stworzył z Witteveenem parę dziwaków. Witteveen, który od 5 sezonów nie zszedł poniżej 20 goli w lidze nie ma chętnego do kupna. Larsson z Ayrshire.

 

Obecnie rozważa grę dla Szkocji :) Aczkolwiek, żeby dostać obywatelstwo brytyjskie brakuje mu 1400+ dni, także...

Odnośnik do komentarza

Chyba nie czytałeś posta Jaha, straciliśmy przez upał bynajmniej z 10 słów napisanych w artystycznym uniesieniu. Straty nie do odtworzenia.

 

 

Damn! Moje czytanie tego posta też straciliśmy. Aż strach myśleć, co będzie, kiedy mu zmarznął palce w zimie...

Odnośnik do komentarza

Chyba nie czytałeś posta Jaha, straciliśmy przez upał bynajmniej z 10 słów napisanych w artystycznym uniesieniu. Straty nie do odtworzenia.

 

Me_who co teraz na tapecie na PS4?

Vita. Nie grałem na PS4 od momentu obrażenia się na Batmana za walkę z 40 dronami.
Chyba ty źle zrozumiałeś mojego chodziło mi o dział karier gdzie miałem opisane 4 mecze :P
Odnośnik do komentarza

Ja zrobiłem sobie sam bo nie było ;)

 

https://www.sendspace.com/file/tkni1r - To powinno być to, ale lepiej sprawdz w edytorze i jak chcesz to wprowadz swoje zmiany

 

I coś się chyba z zakazem awansów rezerw psuje, bo z trzeciej ligi często nie spadają zespoły do czwartej (nieaktywnej, głównie rezerwy) i spadkowicze zostaje w lidze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...