Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że u mnie na metrażu jest w miarę chłodno. Byłem u kumpla na przysłowiowym grillu powiązanym ze Smorgasvein i od 1-2 w nocy zaczeło być sympatycznie na dworze. Od 3 do 4 na zewnątrz panował sympatyczny chłód. Jak wróciłem do domu, to jakbym wszedł do piekarnika, zero wymiany temperatury z zewnętrzem. Owszem, nie ma dziennego 45 stopni, ale jest około 30.

Odnośnik do komentarza

Cześć.

 

Nie na temat, ale razem z moimi przyjaciółmi wystartowaliśmy na portalu Crowfundingowym z DBXsport.

To pomysł na gigantyczny portal sportowy promujący Młode Talenty nie tylko z Polski, ale i z całego świata.Tematyka jak najbardziej FMowa, ale w realu.

Zbieramy pieniądze na jego powstanie.

 

Jak możecie, pomóżcie.

 

Link do Crowfundingu https://www.indiegogo.com/projects/dbxsport-a-worldwide-database-for-sports-talents#/story

 

Link do landing page - www.dbxsport.com

Odnośnik do komentarza

Jest duża szansa, że w końcu zbudowałem atak marzeń ;)

Do tej pory nie udawało mi się ustawić dwóch napastników obok siebie, musiałem grac wysuniętym rozgrywającym. Owszem, nie było to złe, ale czułem, że w lidze szkockiej największe cymesy so z przodu, gdzie ogórków moc :)

A przy tym zestawieniu, wydaje się, że wszystko jest na swoim miejscu :)


W ogóle Zohore to jest arcyciekawy przypadek. To jest Wybrzeżnykościsłoń z paszportem duńskim, który jest legendą Dolcanu Ząbki, który to klub jest u mnie w grze jest sporym graczem na ekstraklasowej scenie. Kenneth odszedł do Szkocji niemal w przededniu uzyskania polskiego paszportu, a ten dałby mu prawo gry w barwach biało-czerwonych (nie tych duńskich ;)) bo z nieznanych przyczyn nigdy nie grał dla WKS i Danii.

Przynajmniej stworzył z Witteveenem parę dziwaków. Witteveen, który od 5 sezonów nie zszedł poniżej 20 goli w lidze nie ma chętnego do kupna. Larsson z Ayrshire.


Ciekawi są spadkowicze w tym sezonie: Aberdeen poleciało z Championship (!), a Hearts z SPL.

Odnośnik do komentarza

Jednak dla Kilmarnock nie ma ratunku. Wygrałem ligę, (prawie 3M funtów), właściciele dokapitalizowali klub (6,5M) a i tak na transfery mam 666k funtów i prawie żadnego marginesu budżetu płac.

Może jak wpadnie 7M za LM to coś wymyślimy, ale wtedy raczej będzie za późno.

Odnośnik do komentarza

Jednak dla Kilmarnock nie ma ratunku. Wygrałem ligę, (prawie 3M funtów), właściciele dokapitalizowali klub (6,5M) a i tak na transfery mam 666k funtów i prawie żadnego marginesu budżetu płac.

Może jak wpadnie 7M za LM to coś wymyślimy, ale wtedy raczej będzie za późno.

szatańska kwota, doprawdy.

Odnośnik do komentarza

Diabelsko ciężko kogokolwiek za to kupić.


Z ciekawostek ;) to udało mi się podpisać chyba ostatni kontrakt z Witteveenem. Holender zgodził się na astronomiczną jak na nasze warunki (ale też mocno promowaną przez zarząd) tygodniówkę rzędu 21,5k funtów płatne przez trzy następne lata. Do tego ma masę niesamowicie wysokopłatnych bonusów, z czego "najgrubszy" akurat mi nie grozi, bo na pewno nie zagra w barwach Oranje, co by mnie kosztowało około 100k :-k

Odnośnik do komentarza
Roma też tak myślała, kupując Emersona Feliciano. Pech chciał, że trenuję Canarinhos ;)

 

 

Vami, Sem w ciągu 5 sezonów w 232 oficjalnych meczach w barwach Killie trafił do siatki 144 razy. W lidze ani razu nie zszedł poniżej 20 goli na sezon. Ma dopiero 25 lat i nigdy nikt się nie pojawił na Rugby Park, żeby go obserwować. Także ten bonus jest bezpieczny. Choć z chęcią bym go wypłacił.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...