Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Facebook postanowił mnie poinformować, że w ostatnim białostockim niemultipleksowym kinie planują spotkanie z Dorocińskim i projekcję "Jack Strong". Już kursor zmierzał w kierunku "dołącz", kiedy wzrok skierował się na termin... pokrywający się z otwierającym sezon na Słonecznej meczem z Niecieczą :/

to masz farta ze na mecze nie chodzisz

Odnośnik do komentarza

Wczoraj pisałem o falloucie 2 i wpadł mi do głowy fajny pomysł na rozgrywkę :)

 

Zagram osilkiem z siłą, wytrzymałością i zrecznoscia na 10, inteligencja i charyzmą na 1, percepcja bardzo nisko 1-3 i coś tam szczęścia (albo percepcja 1 reszta szczęście)

 

Plan, przejście gry tylko walcząc na pięści bez oddania strzału :)

Wystartowałem projekt :)

 

http://i.imgur.com/hWZAveW.png

 

O dziwo, początek jest dość łatwy (gram na najwyższych ustawieniach trudności), myślałem, że będzie gorzej. Ale zaraz opuszczam Klamath i spotkam się z pierwszymi typami wyposażonymi w broń palną, to pewnie już będzie trudniej. Jak pisałem, całą grę przechodzę bez używania broni palnej. W ruch idą praktycznie tylko pięsci (może czasem wspomogę się jakimś melee). Oczywiście dialogi przy inteligencji 1 to kosmos :), ale z drugiej strony nie mogę dostać większości questów, bo postacie nie chcą rozmawiać z takim debilem ;). Myślałem też, że uda się chociaż Sulika dołączyć (dwie postacie latające z pięściami :)), ale niestety Charyzma 1 blokuje przyłączanie kogokolwiek. Ale co najważaniejsze, jest ciekawie :). Teraz zaczną się prawdziwe schody i zapewne będą trwać, dopóki nie ogarnę porządnego pancerza (teraz nie mam nic) no i nie znajdę Power Fista (a do tego jeszcze daleka droga).

Odnośnik do komentarza

 

Facebook postanowił mnie poinformować, że w ostatnim białostockim niemultipleksowym kinie planują spotkanie z Dorocińskim i projekcję "Jack Strong". Już kursor zmierzał w kierunku "dołącz", kiedy wzrok skierował się na termin... pokrywający się z otwierającym sezon na Słonecznej meczem z Niecieczą :/

to masz farta ze na mecze nie chodzisz

 

 

To mnie nicponiu musiałeś z kimś pomylić.

Odnośnik do komentarza

A ja dziś Lecha nie obejrzę, bo gryll. Przegryw czy wygryw? :/

co w macie w tym poznaniu z grylem kurwa?

 

DIeta ketogeniczna to akurat naprawdę trudna dieta, trzeba się jej zadedykować w 100% i przygotować się na naprawdę trudny okres przejściowy. No i niekoniecznie musi być receptą na niewysypianie się. Na brak energii może, ale też nie musi.

Jakby nie to, że węgle sa jednak najtańsze to na redukcji też bym próbował już takiego rasowego keto chyba :-k.

Keto jest luks, zajebiscie suszy 2,5 kg od poniedziałku :D

Tylko ja mam węgle jako produkt uboczny :D dziennie maks 20g

Odnośnik do komentarza

 

Keith, to od Ciebie? :D

co to było? Bo pisze że usunięte i brak uprawnien

 

 

Na "Wygrywam z Anoreksją" ktoś zarzucił fotki pokazujące, że wpierdala te szwedzkie kiszone śledzie. Skwitowane było to tekstem "Smród jak ja pierdolę. Smak 3/10".

Odnośnik do komentarza

Miałeś jakieś problemy na początku przez małą ilość węgli? I ogólnie dotychczas sporo węgli wcinaleś?

kurwa właśnie nie działo się nic

 

straszyli bólami głowy, brakiem popmy itp ale nakurwiam jak młody bóg i co bardzo ważne czuje się zajebiscie 'lekki' :D

a wpierdalam jajka, karkówke, grillowany ser, orzechy i warzywa :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...