Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie no, myślałem bardziej w kontekście motywacji do ćwiczeń, ruchu, dbania o siebie. Dla kobiet takim katalizatorem była Chodakowska. Zastanawiałem się czy w tym kontekście on jest/może być kimś takim dla mężczyzn ;)

W pewien sposób Karmowski na pewno przyczynił się do znacznej popularyzacji chodzenia na siłownie i zdrowego trybu życia, moim zdaniem w znacznie większy sposób niż Chodakowska, mimo jej znacznie większej popularności.

Wycinając rozważanie na temat płci, to Karmowski na pewno zainspirował masę ludzi, chwała mu za to, i to raczej w ten właściwy sposób, tzn. z całymi fundamentami i filozofią, która raczej odnosi się do długoterminowego podejścia do sprawy. Sam pierwsze filmiki o żywieniu i tym jak ćwiczyć jakie oglądałem to były Karmowskiego, mówił o tym w sposób, który mnie zaciekawił tematem więc zacząłem grzebać dalej.

Chodakowska mi się kojarzy raczej z kimś, dzięki komu kupisz jabłko i pomarańczę w markecie, zjesz jedno, wyrzucisz drugie bo niestety się zepsuje, i raz albo dwa razy w miesiącu założysz te czarne obcisłe spodnie, różowy top, sportowy stanik i pójdziesz pobiegać 2 kilometry. Chodakowska mi się kojarzy z dużą chmurą i małym deszczem. Ale w ogóle to porówanywanie obu postaci jest dla mnie bez sensu. To jest naprawdę kompletnie różna półka, Karmowski to profesjonalista pełną gębą, doświadczony kulturysta z przeogromną wiedzą na temat dopingu i żywienia no i co by nie mówić olbrzymią determinacją. Chodakowska to po prostu laska z tv, która może gdzieś tam zrobiła jakiś chujowy kurs dietetyki oparty na książkach wydanych w 2003 roku.

 

Jasne, rozumiem. Po prostu efekt "Chodakowskiej" widziałem po koleżankach ten rok dwa lata temu, jak bardzo dużo z nich po prostu zaczęło trochę inaczej patrzeć na ćwiczenia, ruch i jak na stałe wdrożyły to w swoje życie (jako przyjemność a nie "wyrzeczenie") ;). Zdaję sobie sprawę, że to czysty marketing i wiele za tym może nie być, ale sam fakt "zasiania" takiego myślenia w kategoriach "dbania o siebie" (że tak to nazwę), jednak miał miejsce.

 

 

schizzm, 25 lipca żenię się ;)

Gratulacje :) Przyznam, że w dość młodym wieku jak na obecne realia :)

 

Tu w Hiszpanii jak mówię, że jestem żonaty i mam 30 lat, to wszyscy zdziwieni, dlaczego tak szybko ;)

 

Dzień dobry

 

i pewnie zszokowani, ze nie mieszkasz juz u rodzicow, co? ;)

 

Tu raczej nie, bo jako przyjezdny trudno, żebym był z rodzicami ;). Ale to prawda, długo wspólnie "kiszą się" w mieszkaniach (i przez to rozumiem też, dlaczego one są tutaj tak duże ;)).

Odnośnik do komentarza

Ja nie znam żadnej osoby, na którą Chodakowska tak zadziałała, ale oczywiście nie znaczy to, że nie miało to miejsca :P. Jednak różnica jest taka, że faktyczne dobre efekty zarówno dla zdrowia jak i dla sylwetki można osiągnąć oglądajac tylko Karmowskiego, nie sądzę, że coś takiego zadziała tylko z Chodakowską. Sam czynnik motywacyjny to IMO za mało, coś jednak trzeba wiedzieć (dobrze, by była to właściwa informacja, a nie pozornie właściwa), czy mieć kogo o to zapytać lub wreszcie wiedzieć, kogo warto w tej sprawie obejrzeć/śledzić. No to jest bardzo bekowy kontent jak dla mnie, ale nie można typowi odmówić, że wszystko co tu napisał jest dla niego prawdą, jak odetniemy całą fasadę żartu to props wchuj.

Odnośnik do komentarza

 

 

Stary, po prostu wypierdalaj. Załatwię Cię dwoma ciosami, przy czym ten drugi to już bezczeszczenie zwłok.

Halo halo, najpierw walka w formule MMA ze SzK.

 

 

To chyba różne kategorie wagowe ;)

 

 

Zawsze można stworzyć kategorię Open ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma czego, w sumie nie wiem, czy chcę tam pracować (tzn. chciałbym, ale nie chcę opuszczać Barcelony na rzecz Paryża ;)). Bardziej cieszy, że moja osoba ich w ogóle zainteresowała, a jako "cel", wysyłając to zgłoszenie, powiedziałem sobie, że fajnie byłoby dojść do etapu, w którym mógłbym odwiedzić ich siedzibę ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale to było dobre. Ostatnia butelka wędzonego quadrupla z kwaśną brusznicą, żurawiną, miodem lipowym, infuzowanego podpiekaną korą średniowiecznego dębu z Rogalińskiego Parku Krajobrazowego.

Ja zjadłem kanapki z jajkiem, ale się kurwa nie chwalę.

 

A jakbyś napisał, że jako było infuzowane spermą koguta czubatki polskiej brodatej?

 

To by znaczylo ze potrzebuje eutanazji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...