Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, trochę niebezpieczne i chujowe w upał/deszcz, ale pewnie napiwki można dostać.

 

Mój znajomy rozwozi KFC. Dostaje 8 zł za kurs, ale musi sam tankować za swoje. Dowóz w promieniu dzielnicy.

Odnośnik do komentarza

 

Lepiej niech nie zagląda w moje, jest tam sporo szkalowania papieża i pana profesora Władysława Bartoszewskiego.

<żółty pasek>Johniss oburzony zawartością korespdencji użytkownika Hyde podaje się do dymisji. Na jego miejsce wkracza zajmujący szóste miejsce w wyborach, słynący ze znacznie bardziej liberalnych poglądów na temat Największego z Polaków użytkownik Hokej.

 

 

Nie zmieści się w templejcie. Zredaguj od nowa.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem na rozmowie na rozwoziciela, auto firmowe (Fiat Panda z klimą :D), 7zł/h podstawy + 1zł za każdy wyjazd (koło 20 dziennie) + premie od czasu do czasu + napiwki. Dużo chętnych było, bo i po mnie włazili jacyś ludzie na rozmowe, dlatego do 2 dni mam czekać na telefon.

Odnośnik do komentarza

Sprzedawaj parówki. Kup sobie blaszane pudełko, podgrzewaj od spodu świeczkami i idź na ulicę handlować.

 

Genialny pomysł, jakbym wcześniej na to wpadł, to bym tak zrobił, niestety mam już pracę i nie mogę.

Zawsze można zmienić na lepszą. Tą z parówkami ;)

Ja na czas wakacyjny pass z rozmowami. Po się poszuka.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie okupant mógłbym samemu bez ZUSu i podatku rozwozić rzeczy po mieście, po tygodniu miałbym już zatrudnionego drugiego rowerzystę, po miesiącu tysiąc. A tak to siedzę i kombinuję dlaczego mi w nowym rowerze tylne koło nie odbija (w sensie jak zakręcę to po tym jak zwolni do prawie 0 nie zaczyna się delikatnie kręcić w przeciwną stronę).


pBmNJyc.png

 

KOOOOSA

Odnośnik do komentarza

 

Na początek możliwość bywania na trybunie prasowej i przysłowiowy "wpis do CV". Stałym korespondentom dajemy możliwość szybkiego rozwoju, a najlepsi z najlepszych mogą liczyć na regularną współpracę, stałe akredytacje na mecze i dodatkowe przywileje i nagrody.

 

Kuszące :) Ale dla Lucasa na początek może być odpowiednie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...