Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chociaż nie rozumiem, czemu argument "mam duże potrzeby w związku z wyjazdem na wczasy" nie był wystarczający na danie podwyżki od ręki :/

Bardziej durnego argumentu chyba nie ma, niż "dej piniondz, bo wydatki będę miał", w dodatku związane z urlopem, podejście chyba bardziej roszczeniowe niż u stereotypowego gimbusa-jedynaka :)
Odnośnik do komentarza

 

 

Chociaż nie rozumiem, czemu argument "mam duże potrzeby w związku z wyjazdem na wczasy" nie był wystarczający na danie podwyżki od ręki :/

Bardziej durnego argumentu chyba nie ma, niż "dej piniondz, bo wydatki będę miał", w dodatku związane z urlopem, podejście chyba bardziej roszczeniowe niż u stereotypowego gimbusa-jedynaka :)

 

 

Brawo stefan, nadal masz pół mózgu.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Chociaż nie rozumiem, czemu argument "mam duże potrzeby w związku z wyjazdem na wczasy" nie był wystarczający na danie podwyżki od ręki :/

Bardziej durnego argumentu chyba nie ma, niż "dej piniondz, bo wydatki będę miał", w dodatku związane z urlopem, podejście chyba bardziej roszczeniowe niż u stereotypowego gimbusa-jedynaka :)

Brawo stefan, nadal masz pół mózgu.

Akurat tu nigdy nie uwierzę, że to był żart.
Odnośnik do komentarza

Przeciez bash zawsze byl dla neckbeardow z polibudy.

 

Przeciez bash zawsze byl dla neckbeardow z polibudy.

 

Ehe.

 

<krzysfiol> Dziś mówię do koleżanki, że ubrała się jazzy, a ona mi mówi, że jazzy już wyszło z mody i mówi się foxy

<Vami> Powiedz jej ze wyglada jak szmata, to nigdy nie wychodzi z mody.

Odnośnik do komentarza

nie ma nic gorszego niz odpuscic robienie prawka po kilku nieudanych probach. wiem co mowie, bo sam zdalem za 5 razem, ale wiedzac ze cala moja kasa ktora uzbieralem z osiemnastki mialaby pojsc na marne spialem sie i doprowadzilem sprawe do konca. teraz jezdze 7 rok i jest zajebiscie :)

podbijam

 

... zdalem za siodmym :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Chociaż nie rozumiem, czemu argument "mam duże potrzeby w związku z wyjazdem na wczasy" nie był wystarczający na danie podwyżki od ręki :/

Bardziej durnego argumentu chyba nie ma, niż "dej piniondz, bo wydatki będę miał", w dodatku związane z urlopem, podejście chyba bardziej roszczeniowe niż u stereotypowego gimbusa-jedynaka :)

Brawo stefan, nadal masz pół mózgu.

Akurat tu nigdy nie uwierzę, że to był żart.

 

 

Spoko, nikt nie miał wobec ciebie większych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza

 

nie ma nic gorszego niz odpuscic robienie prawka po kilku nieudanych probach. wiem co mowie, bo sam zdalem za 5 razem, ale wiedzac ze cala moja kasa ktora uzbieralem z osiemnastki mialaby pojsc na marne spialem sie i doprowadzilem sprawe do konca. teraz jezdze 7 rok i jest zajebiscie :)

podbijam

 

... zdalem za siodmym :keke:

Po raz pierwszy chce byc jak Feno :kekeke:
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...