Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Kopenhaga - Jablonec sędziuje jeden z gorszych typów arbitrów. Najpierw nie podyktował dla gospodarzy karnego, później nie zagwizdał faulu w okolicach pola karnego, a na koniec dał jeszcze zawodnikowi Kopenhagi czerwoną za dyskusje :lol:

 

Jeżeli Jablonec awansuje (a wszystko na to wskazuje, Duńczycy musieliby strzelić dwie bramki w 20 minut) to powinni na kolanach dziękować sędziemu.

 

edit. I teraz jeszcze nie widział ręki obrońcy w polu karnym Czechów. CO ZA AS.

 

Za to jak Duńczyk jednym zwodem zmylił trzech defensorów Jablonca i zagrał pomiędzy nogami bramkarza, wow. 1:2. Duńczycy jeszcze mają szanse.

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję, że ktoś spoza Warszawy napisze "Spodziewałem się, że Lecha stać na podobną niespodziankę jak Legia rozbijająca Celtic", mi głupio, bo wyjdę nie najlepiej. Oczywiście nie spodziewałem się, że Bazylea nagle zostanie zmieciona 2-8 w dwumeczu, no ale po tym co widziałem w Superpokalu, to spodziewałem się o wiele więcej.

Porównujesz Celtic z Basel? serio?

 

Ale Bereś jest cienki - wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak Kołtoniowi udało sie wepchnąc go Fornalikowi do Kadry.

Odnośnik do komentarza

Jakby spojrzeć na zestawienie na livesports meczów EL i tyle czerwonych kartek, to można przypuszczać, że: albo zawodnicy to debile, albo sędziowie myślą, że rozdając te czerwone kartki wyrobią sobie szacunek u zawodników. Po samym meczu w Danii można stwierdzić, że te przepisy, które dają sędziom tyle pola do interpretacji, są chore.

 

Później jest tylko: "sędzia się wybroni". No jasne, że się wybroni, bo reguły są tak skonstruowane, że każdy błąd można w dyskusji określić jako "kontrowersyjną, trudną decyzję". I pa.

Odnośnik do komentarza

własnie! co to skład WHU? olali EL?

Porównuje nastroje przed oboma dwumeczami, w których każdy stawiał na przejebke zarówno Legii wtedy jak i Lecha teraz...

Kowalczyk to jeszcze nie każdy

Chcesz mi powiedzieć, że wierzyłeś w taki wynik dwumeczu Legia - Celtic? :kekeke: Nie chce mi się grzebać w czeluściach forum i różnych tematach, ale myślę, że optymiści byli w znacznej mniejszości.

Odnośnik do komentarza

 

własnie! co to skład WHU? olali EL?

Porównuje nastroje przed oboma dwumeczami, w których każdy stawiał na przejebke zarówno Legii wtedy jak i Lecha teraz...

Kowalczyk to jeszcze nie każdy

Chcesz mi powiedzieć, że wierzyłeś w taki wynik dwumeczu Legia - Celtic? :kekeke: Nie chce mi się grzebać w czeluściach forum i różnych tematach, ale myślę, że optymiści byli w znacznej mniejszości.

 

Nie manipuluj - dla mnie to były porównywalne druzyny, a po meczach wcześniejszych nie sądzilem, że Legia awansuje, a na pewno nie w takim stylu, podobnie jak nie liczyłem, że Lech ogra Manchester City czy wyeliminuje Juventus.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...