Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wybrałem mecz BATE - Videoton przed przełączeniem na Lecha i muszę przyznać, że Białorusiny grają baaardzo ciekawą piłkę. Do tego większość to zawodnicy krajowi. Myślę, że to jest kierunek, którym powinny podążać polskie kluby. Bliżej warunkami, mentalnością do nich niż chociażby Szwajcarów.

 

Jak widzę Lecha, który tak się szczyci swoją akademią, a później patrzę w skład i z 18 zawodników zgłoszonych do meczu 9 to obcokrajowcy. W ostatnim ligowym spotkaniu z Wisłą stosunek Polacy - zagraniczni 4-7 w podstawowej jedenastce.

Odnośnik do komentarza

 

Niezła gra nawet w Bazylei, wstydu ni ma.

 

 

Wstyd był już w Poznaniu.

 

Wstyd? Już bez przesady. Wynik na pewno nie był najlepszy, ale ciężko to zaliczyć do kategorii eurowpierdolu, bo przecież Bazylea to solidna marka w Europie. W dodatku sędzia im trochę z tą czerwoną kartką pomógł. Sama gra momentami była niezła.

 

W rewanżu to już w ogóle jesteśmy lepsi, na odrobienie strat nie liczyłem, ale patrząc na grę obu zespołów to powinniśmy wygrać chociaż w Szwajcarii, skuteczność jednak fatalna jak Kucharczyk.

 

Po kompromitacjach z Litwinami czy Islandczykami porażka z Bazyleą w dwumeczu, przy całkiem przyzwoitej grze w obu spotkaniach nie jest taka zła. Szanse na grupę LE są, chociaż wiele zależy od losowania. No i ta jebana UEFA, znów będzie mecz przed TV :x.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...