Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nadzieję, że ktoś spoza Warszawy napisze "Spodziewałem się, że Lecha stać na podobną niespodziankę jak Legia rozbijająca Celtic", mi głupio, bo wyjdę nie najlepiej. Oczywiście nie spodziewałem się, że Bazylea nagle zostanie zmieciona 2-8 w dwumeczu, no ale po tym co widziałem w Superpokalu, to spodziewałem się o wiele więcej.

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję, że ktoś spoza Warszawy napisze "Spodziewałem się, że Lecha stać na podobną niespodziankę jak Legia rozbijająca Celtic", mi głupio, bo wyjdę nie najlepiej. Oczywiście nie spodziewałem się, że Bazylea nagle zostanie zmieciona 2-8 w dwumeczu, no ale po tym co widziałem w Superpokalu, to spodziewałem się o wiele więcej.

zobacz jak celtic sie męczy od kilku lat w el. Lm. 2 lata temu cud w Kazachstanie, rok temu pierw frajerstwo Legii, a i potem co było?

W tym roku LEDWO wygrywają z Azerami. Obecnie z Celticiem to i lech walczylby jak równy z rownym

Odnośnik do komentarza

Poki co Kwiatka raczej bronilem, ale od wygrania AGR wyglada fatalnie. Spora grupka na TdP, a Mistrza Swiata w niej nie ma. Domowy wyscig, konczaca czasowka raczej z mysla o nim, a tu pewnie ze spora strata dojedzie. Ciekawe jaka strata, bo realizacja wyscigu tak wspaniala, ze nic nie wiemy. W czolowce z Polakow Pater i Marczynski. Sa koszulki Lampre, ale czy jest Niemiec to ciezko stwierdzic, to samo z Poljanskim. Wyscig u nas, a nawet nie potrafia szybko pokazac gdzie nasi.

 

Sam etap nawet fajny. Aru nie przyjechal dla widowkow, super :).

 

Swoja droga jesli Kwiatka nie bedzie w czolowce nawet TdP to powinien wreszcie zrozumiec, ze dla niego klasyki. Nawet wygranie MS i Amstel mu tego nie uswiadomily na dobre chyba, bo z Lefevrem walczyl ze chce GT... Nie kazdy moze byc jak Valverde

 

No i transfer do Sky tez srednio mi sie podoba. Oby nie rozmienil talentu na drobne.

 

Niemiec jednak w czolowce.

Smiechlem rowno z teorii na rowerach, ze Kwiatek odchodzi i mu w Etixie koks zabrali :kekeke:

Przemka chyba jednak brakuje. Bardzo slabo Polacy dzis. Oby Pater i Marczynski sie pokazali z dobrej stroby do konca i uratowali honor.

Formolo i Aru odjechali lekko. Wloskie mlode wilki walczo na TdP.

Odnośnik do komentarza
KKS LECH Poznań NEWSY
5 min ·
Mecz Omonia - Broendby w Nikozji został przerwany. Piłkarze zeszli do szatni, bo liniowy został obrzucony ok. 20 przedmiotami.
Mecz został jednak WZNOWIONY bo komunistom nic ku*wa nie zrobią a nam się dopierdalają o napis na fladze...

 

:roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...