Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Maccabi przegrywa z zespolem z Malty.

 

Kaczy, jednak XXI mamy. Kolodziejczyk wrzucil dojscie do trybuny prasowej, lekka beczka. To jednak dosc bogaty klub ;).

Lucas co ty ćpiesz?kibice Lecha byli tylko biernymi uczestnikami nocnych wydarzeń?

Czy gdzies pisalem, ze biernymi? Na pewno sami nie zniszczyli autokaru, ktorym maja wracac do Polski. No ale pewnie tak chcieli prowokowac :)))
Odnośnik do komentarza

No kurwa prowokowali. Głośne tu jest Serbia i wrzuty o Srebrenicy tak nieprzemyslane że nie dziwota że wpierdol dostali

aha, Ty taki przeciwny kibolstwu, ale wystarczy, że ktoś krzyknie jakieś nieprzychylne hasło to już go można napierdalać, bo prowokował? :D

Odnośnik do komentarza

 

No kurwa prowokowali. Głośne tu jest Serbia i wrzuty o Srebrenicy tak nieprzemyslane że nie dziwota że wpierdol dostali

aha, Ty taki przeciwny kibolstwu, ale wystarczy, że ktoś krzyknie jakieś nieprzychylne hasło to już go można napierdalać, bo prowokował? :D

 

ja jestem przeciwny wszelakiej agresji w tym werbalnej. W myśl libertarianskich reguł to była tylko samoobrona, co nie Vami.

Odnośnik do komentarza

Ja również jestem przeciw agresji, ale nadstawianie drugiego policzka zostawiam chrześcijanom i samobójcom. Poza tym martwi mnie Keith twoja podadtność na pedagokikę wstydu, którą tresowany jest nasz tubylczy naród. Nawet bośniacka policja za prowokatorów uznaje lokalnych (bośniackich) futbolowych bandytów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...