Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

 

Slask, Jagiellonia, Legia i do tego jeszcze Polacy w siatke - brawo kurwa, gorzej nie dalo sie ulozyc terminarza...

a jakbys chcial zeby to bylo rozwiazane?

 

normalnie - zeby mecze sie na siebie nie nakladaly, wiec jeden rozpoczyna przed drugim. Gdyby kluby i telewizje mialy wiecej oleju w glowie, juz dawno by cos zmienili z godzinami spotkan. Oczywiscie nie mowie o siatkowce tylko o pilce noznej.

Odnośnik do komentarza

jak tak patrze na mecze Slaska i Jagi to rzuca sie w oczy, ze graja praktycznie to samo - prawa strona, dluga wrzutka i wybicie obroncy :roll: i tak w kolko...

 

a pilkarze Slaska jeszcze sie chyba nie zorientowali ze Szwedzi przewyzszaja ich o glowe i to kurwa nie ma absolutnie zadnego sensu...

Odnośnik do komentarza

Kto to komentuje na Polsacie Sport? :picard: W ogóle nie ogarniają, co się dzieje :D

Wójtowicz i Wanio/Mielewski, więc picard murowany :D Dlatego oglądam z rosyjskim komentarzem. Co się dzieje? Oglądałem 2 pierwsze sety tylko, rzeczywiście USA słabo, Brazylia w sumie też, grali tylko Anderson i Lucarelli w sumie. Co później się działo?

 

Widzę, że jak Lotman wszedł, oczywiście szybciutko USA zaczęło z nim na parkiecie odrabiać. Jaki to jest niedoceniany gracz to nie mam słów.Nie zdziwię się jak będzie w docelowej szóstce Amerykanów na IO, jeśli tylko Speraw będzie miał jaja...

 

Jaki Christenson to kocur w bloku :o

 

Brazylia 3:2 jednak :( Ale oba zespoły bez formy. Mam nadzieję,że Francuzi wygrają z USA.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...