Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Serbię powinni rozpykać flotami.

 

Parę wniosków po meczu:

1) Nierówny Kurek, sporo błędów przy nim, chociaż na plus to, że zazwyczaj nie trafiał w blok, a po małych autach

2) Kubiak - klasa światowa, już pisałem

3) Buszek to jednak nie ten poziom, Mika jest absolutnie niezbędny. Buszek jest świetny jako zmiennik

4) Zmiennika na ataku nie stwierdzono, Konarski z formą w lesie i jakoś nie widzę, żeby miała się poprawić.

5) Środkowi ok, dobra zmiana Możdżonka.

6) Drzyzga słabo, bardzo często na podwójny blok, gramy też dość wolno z Kurkiem. Musi się ogarnąć, bo będzie źle, Łomacz nie może grać.

Odnośnik do komentarza

Mam takze wrazenie, ze wiekszosc ekip jest "pod forma". Co prawda nie widzialem jeszcze Francuzow, ktorzy dostali bardzo dobre oceny za mecz z Brazylia, ale jak na razie to bardzo duzo szarpanej gry. Pytanie, czy turniej bedzie sie rozkrecal, czy jednak wszyscy staraja sie wstrzelic z forma na Puchar Swiata.

 

Ciekawe, co dzis nasi pokaza. Najwazniejsze jest nie zmeczyc ekipy, gdyz granie dzien po dniu musi byc meczace. W polfinale bedzie ciezko z kazdym. Brazylia nie gra swietnie, ale jest gospodarzem. USA nie zachwycilo, ale nam nie lezy. Francja wyglada mocno. Wydaje mi sie, ze nie ma co szalec z Serbami i starac sie wygrac grupe za wszelka cene.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...