Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Jednemu przeszkadzają race, drugi toczy wojenki w Internecie o brak "i" w odmianie nazwy klubu, co ich łączy?

 

Emocje sprzed telewizora ;)

Jednemu przeszkadzają race, drugi toczy wojenki w Internecie o brak "i" w odmianie nazwy klubu, co ich łączy?

 

Emocje sprzed telewizora ;)

 

Sugerowałem Ci wczoraj, żebyś nie komentował rzeczy, których nie powinieneś. Jak nie wiesz czemu mnie nie było wczoraj na stadionie, to zamknij dziób. I to jest raz. Dwa, co do emocji sprzed telewizora, to z meczu Jagi nie było wczoraj transmisji ani w TV, ani w sieci. Nazywania zwrócenia dwa czy trzy razy uwagi wojenką nawet nie będę komentował.

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to:

 

JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KIBIC NAJBARDZIEJ WYJEBANYCH I DYMIĄCYH, PODKREŚLAM DYMIĄCYCH RACOWISK. ALBO "OO KUPIE SOBIE BILET NA MECZ, ALE NIE JAKIEŚ NA ZWYKŁO TRYBUNE TYLKO W ŚRODEK MŁYNA, JESTEM LEPSZY BO UWIELBIAM JAK RACE SIE PALO I WDYCHAM DYM A WY CO NADAL KAPCIE I TELEWIZOR? JA ODPALAM RACE NAWET JAK MYJE ZĘBY I WĄCHAM DYM, SMAKUJE JAK PALONE OPONY Z PIEPRZEM ALE WCHŁANIAM GO, OO NIEBO W NOSIE, GDYBY BYŁO CIUT WIĘCEJ DYMU Z JEDNEJ RACY TO WYJEBAŁBYM KRULA MŁYNU WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE DYM I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ MECZOWI KOLORYTU, ALE ZABIJAĆ CAŁE SENS GRY I PRZERYWAĆ MECZ DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA OCZU? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ MECZ NA WYJEŹDZIE. CO TAM MATI STANIEMY ŻEBY BYŁO LEPIEJ WIDAĆ, BO JA STANĘ W ŚRODKU RACOWISKA I SAM ODPALĘ HIPERKURWAMEGARATOWNICZĄRACĘ Z DODATKOWYM DYMEM, HEHE COŚ CHUJOWA, BO WIDZĘ KOLEGĘ OBOK I TROCHĘ MURAWY JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE SIĘ JARAC PIŁKO BEZ RAC xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POMACHAJ MOCNIEJ BO WTEDY WIENCEJ DYMU I MNIEJ WIDAĆ XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE PRZEMYĆ OCZY BO NIE TRAFIĘ DO POCIĄGU POWROTNEGO I NIE BĘDĘ MÓGŁ SIĘ ROZKOSZOWAC ODPALENIEM RACY W PRZEDZIALE, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE NOZDRZY I WALENIE KONIA DO SALETRY.

 

:P

Odnośnik do komentarza

nie oglądam ( szczam na to odkad nie gra Wisła i odkąd cyfrę zmieniłem ale co za radość żę :D by se kawałek spalonego kijka odpalić? Kminię to na wszystkie mi osiągalne sposoby i w żadnym z nich nie ma nic fajnego, jedynie widzę niemożliwą do

powstrzymania cheć wsadzenia podpalonego kija w tyłek. :gay:

NAPRAWDĘ NIKOGO TO NIE CIESZY

. )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...