Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

ale chodzi o karny? Luis nigdy w LFC się do nich nie rwał.

 

No spoko, ale w cywilizowanych klubach gdy jest karny, a na boisku znajduje się piłkarz mający dwa gole, to się temu piłkarzowi daje strzelać karniaka. Tym bardziej, że Messi był już poza placem gry.

 

Barca 2-1, ale gówno niesamowite na Camp Nou.

Odnośnik do komentarza

Real vs. Malaga

 

Real Madryt: Keylor Navas; Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo; Kroos, Modrić; Jesé, Isco, Ronaldo; Benzema.
Ławka: Casilla, Casemiro, Kovačić, Arbeloa, Lucas Vázquez, Czeryszew, Llorente.

Málaga: Kameni; Rosales, Angeleri, Weligton, Miguel Torres; Recio, Tissone; Amrabat, Tighadouini, Juan Carlos; Pablo Fornals.
Ławka: Ochoa, Albentosa, Charles, Horta, Duda, Duje Čop, Juanpi.

 

 

Jese od pierwszej minuty :jupi: Oby dziś z bramką. Ten Kovacic jakiś taki nijaki jak na razie. Do tego w pierwszej jedenastce Nacho. Wejdzie jeszcze Czeryszew i Llorente i będzie trochę wychowanków w składzie.

Odnośnik do komentarza

 

ale chodzi o karny? Luis nigdy w LFC się do nich nie rwał.

 

No spoko, ale w cywilizowanych klubach gdy jest karny, a na boisku znajduje się piłkarz mający dwa gole, to się temu piłkarzowi daje strzelać karniaka. Tym bardziej, że Messi był już poza placem gry.

 

Barca 2-1, ale gówno niesamowite na Camp Nou.

Ale wydaje mi się, że wbrew tej jego czarnej legendzie, Luis nigdy nie miał parcia na rekordy bramkowe. W tym swoim rekordowym sezonie na Anfield nie wykonał chyba żadnej jedenastki.
Odnośnik do komentarza

Spoko, ale jakbym był Neymarem, to przy stanie 2-0 bym dał strzelić koledze idącemu na HT.

No ale nie jestem i zamiast pięknych pań mogę tylko pierdolić głupoty na forum.

Przynajmniej sąd brazylijski Cię nie ściga za podatki :p

 

Real ciśnie nieźle od pierwszej minuty.

Odnośnik do komentarza

Real 0-0 Malaga HT

 

na razie Real trochę bez pomysłu, jak po najmniejszej linii oporu i bez fartu. Na plus: Carvajal szaleje po prawej stronie i w środku, Nacho bardzo fajnie i Jese ciagnie na bramę. Na minus: Ronaldo i Isco, ale dlatego, że chcą za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...