Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomne ze WIpler bronil Starucha. Zreszta wlasnie wtedy o nim pierwszy raz uslyszalem i od razu nabralem nieufnosci.

 

Najpierw nawet Kempa wpłaciła za niego kaucje czy jakoś tak. Potem im się odwidziało ;)

No, ale największe restrykcje, ustawa o imprezach masowych czy więzienie za race to już epoka PO.

Odnośnik do komentarza

 

Gacek przyjął zakład Johnissa?

Właśnie przeczytałem tamten post.

Nie, w pierwszej turze naród udowodnił swoje nierozgarnięcie, a w porównaniu z g. 12 doniesienia są tylko coraz mniej optymistyczne. Tylko idiota mógł proponować zdanie swojego losu na ręce tysięcy innych idiotów bądź przyjęcie takiego zakładu, więc go nie przyjmuję.

 

niepokoi mnie ten twój faszyzm! jesteś nagle przeciw demokracji? wstyd

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nowoczesna Polska przegrywa :(((((

Jahy i Lucasy07 tego kraju wygrywają. Wymowne.

 

Tylko że ja nie jestem PiSowcem, więc pudło :). Jak mówił Cejrowski, w starciu z Komorowskim głosowałbym nawet na żelazko.

 

Ależ ja nie mówiłem o PiS. Duda reprezentuje zmianę, którą będzie próbował wprowadzać waszym poparciem. Polskę dwóch kroków w tył, Polskę Lucasów07 i Jahów. Ot, urok demokracji, że w takim ustroju tacy ludzie jak wy się liczą.

 

no ale stoimy nad przepaścią, więc 2 kroki w tył nie zaszkodzą

Chuj z Komorowskim, ale szkoda, że prezydentem będzie śliski, zdalnie sterowany robot. A jutro z jam wypełzno Macierewicze i inni.

 

Niesioła też już spuścili ze smyczy - mowa miłości znowu kwitnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...