Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ligowa niewydrukowana tabela na prolegijnym Weszło: http://i.imgur.com/yknv2pB.jpg

 

Co tu dużo mówić....

Marudzic to moga kibice Jagiellonii a nie Lecha, ktory sam ostatnio dostal za friko bramke z 2-metrowego spalonego.

 

a) chodzi chyba o cały sezon?

b) czymś innym jest chyba spalony, gdy do końca jeszcze ponad półgodziny meczu, a czym innym karny w 98. minucie?

c) jak widać Lechowi też sędziowie częściej przeszkadzają niż pomagają

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

Odnośnik do komentarza

Wiec niech mowi te swoje farmazony ktore ludzie kupuja, a jak z 50 zwiazkowcami (ktorych postulaty i tak przeciez w dużej mierze ma PiS) wejdzie 10-20 liberalow gospodarczych, to bedzie dobry wynik.

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

 

Właśnie - niech obiecuje ludziom gruszki na wierzbie, jak się nabiorą, to dobrze, bo będą mandaty poselskie. Później się powie, że projekt odpowiedniej ustawy jest, ale mamy związane ręce, bo opozycja blokuje.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

w którym okręgu będziesz startował? Białystok, czy Poznań? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

po wprowadzeniu JOWów Kukiz dostanie 2 mandaty, nie będzie żadnej koalicji :keke:

 

No. Kukiz i ja. ;)

w którym okręgu będziesz startował? Białystok, czy Poznań? :D

 

Z dedykacją dla me_who wystartuję w Kaliszu ;)

 

Wiec niech mowi te swoje farmazony ktore ludzie kupuja, a jak z 50 zwiazkowcami (ktorych postulaty i tak przeciez w dużej mierze ma PiS) wejdzie 10-20 liberalow gospodarczych, to bedzie dobry wynik.

 

Koalicja PiS-Kukiz z jakims 1-2 ministrami wolnosciowymi jest na pewno lepsza alternatywa niz koalicja PiS-Kukiz z samymi socjaluchami.

 

 

Właśnie - niech obiecuje ludziom gruszki na wierzbie, jak się nabiorą, to dobrze, bo będą mandaty poselskie. Później się powie, że projekt odpowiedniej ustawy jest, ale mamy związane ręce, bo opozycja blokuje.

 

Niestety - w demokracji zawsze wygrywa retoryka socjalna, więc trzeba uciekać się do makiawelizmu i po prostu obiecać niemożliwe, a potem robić swoje - czyli uwolnić gospodarkę.

Odnośnik do komentarza

 

Niestety - w demokracji zawsze wygrywa retoryka socjalna, więc trzeba uciekać się do makiawelizmu i po prostu obiecać niemożliwe, a potem robić swoje - czyli uwolnić gospodarkę.

Coraz bardziej się was boję.

 

bazinga-the-big-bang-theory-33926500-600

Odnośnik do komentarza

Vami, obudź się, jakich 10-20 posłów? przecież nawet 100tys. głosów do wystawienia kandydata na prezydenta nie umieliście zebrać...

Może (jak porzucicie ideały i się po politycznemu dogadacie) wejdziecie na listy Kukiza, ale jedynki będą zagwarantowane dla aparatczyków typu Grobelny, którzy mogą zaoferować więcej niż dwie kanapy w piwnicy...

Odnośnik do komentarza

 

Z Pawłem jestem ustawiony na piwko za 2 tygodnie. Jak nie od Kukiza, to może od niego wystartuję ;)

czy Paweł jest Diamentową Orchideą FM-Group? bo tak wygląda

 

Jest bogatym przedsiebiorca. Ryfinski twierdzi, ze skąpym i bucowatym. Sprawdzimy. Jak postawi Mikkellera, to znaczy, ze Ryfinski łże. Jak bedzie chcial zeby jemu stawiac, to Armand mial racje ;)

Odnośnik do komentarza

 

Będzie dzisiaj jakieś granko w Helldivers czy wsiąknęliście w Wiedźmina? Bo jakby co jestem wieczorem gotowy.

ja wlasnie zainstalowalem Helldivers, ale mam dzisiaj urodziny wiec nie wiem czy dam rade wieczorem.

 

To dziś dopiero? Myślałem, że PS4 w urodziny dostawałeś. Wszystkiego dobrego raz jeszcze :).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...