Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Vami :) Nie brakuje Ci tej piosenki? ;)

Zaraz losowanie, myślę, że bardziej przegiętej grupy niż w debiucie (Real, Bayern, Fiorentina) nie dostanę :D Ale najważniejsze są hajsy, bo budżet mi skalkulowali bardzo optymistycznie i te kilka baniek się przyda by załatać dziurę jaka by się pojawiła w maju :)


Juventus, Schalke i Lyon :-k

 

Lyon będzie chciał nas rozszarpać za to co im zrobiliśmy w zeszłym sezonie ;) Grupa na 3-4 punkty. Czyli planuję wzrost punktacji o 300% ;)

Aaa, Juventus broni trofeum.

Odnośnik do komentarza

 

 

Słowo pęczotto to chyba najbardziej buracki wymysł polskich restauratorów :D

 

Risotto z pęczaku?

 

Tak :lol:

Prowadzilismy w Kanadzie 1:0, ale Vancouver udało się zremisować. Trudno.

 

 

A kaszotto? ;)

Odnośnik do komentarza

Czytam Was i chce mi się grać w FMa. Patrzę na zegar, myślę sobie o wszystkich rzeczach w FMie, które trzeba ogarniać i już mi się odechciewa :|.

Timon, jesteś jak Żyd w starym kawale.

 

Icek narzekał, że nie może wygrać w loterii:

- Boże dlaczego nie mogę wygrać w loterii? Dlaczego?

Na to Bóg

- Icek, pomóż mi! Kup los!

 

Tak samo jest w FM chcesz mieć zabawę, przyjemność, emocje itp, to musisz zainwestować czas i "pracę" przy klikaniu.

Odnośnik do komentarza

 

Czytam Was i chce mi się grać w FMa. Patrzę na zegar, myślę sobie o wszystkich rzeczach w FMie, które trzeba ogarniać i już mi się odechciewa :|.

Timon, jesteś jak Żyd w starym kawale.

 

Icek narzekał, że nie może wygrać w loterii:

- Boże dlaczego nie mogę wygrać w loterii? Dlaczego?

Na to Bóg

- Icek, pomóż mi! Kup los!

 

Tak samo jest w FM chcesz mieć zabawę, przyjemność, emocje itp, to musisz zainwestować czas i "pracę" przy klikaniu.

 

No ja wiem, ja wiem, ale ja tak nie lubię przegrywać :|. W PESie jest prościej, bo ja wszystkim steruję. A w tym FMowym dziadzie już tak fajnie nie jest.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytam Was i chce mi się grać w FMa. Patrzę na zegar, myślę sobie o wszystkich rzeczach w FMie, które trzeba ogarniać i już mi się odechciewa :|.

Timon, jesteś jak Żyd w starym kawale.

 

Icek narzekał, że nie może wygrać w loterii:

- Boże dlaczego nie mogę wygrać w loterii? Dlaczego?

Na to Bóg

- Icek, pomóż mi! Kup los!

 

Tak samo jest w FM chcesz mieć zabawę, przyjemność, emocje itp, to musisz zainwestować czas i "pracę" przy klikaniu.

 

No ja wiem, ja wiem, ale ja tak nie lubię przegrywać :|. W PESie jest prościej, bo ja wszystkim steruję. A w tym FMowym dziadzie już tak fajnie nie jest.

 

 

Postawię śmiałą tezę, że w FM-ie masz nawet większą kontrolę nad drużyną niż w PES-ie :D

Ja się tylko frustruję, bo widzę jak zdecydowana większość wygrywa, a ja nie potrafię :(.

Nie wiem czy pamiętasz mój rodzący się w bólach sukces w QotS :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czytam Was i chce mi się grać w FMa. Patrzę na zegar, myślę sobie o wszystkich rzeczach w FMie, które trzeba ogarniać i już mi się odechciewa :|.

Timon, jesteś jak Żyd w starym kawale.

 

Icek narzekał, że nie może wygrać w loterii:

- Boże dlaczego nie mogę wygrać w loterii? Dlaczego?

Na to Bóg

- Icek, pomóż mi! Kup los!

 

Tak samo jest w FM chcesz mieć zabawę, przyjemność, emocje itp, to musisz zainwestować czas i "pracę" przy klikaniu.

 

No ja wiem, ja wiem, ale ja tak nie lubię przegrywać :|. W PESie jest prościej, bo ja wszystkim steruję. A w tym FMowym dziadzie już tak fajnie nie jest.

 

 

1. Postawię śmiałą tezę, że w FM-ie masz nawet większą kontrolę nad drużyną niż w PES-ie :D

Ja się tylko frustruję, bo widzę jak zdecydowana większość wygrywa, a ja nie potrafię :(.

2. Nie wiem czy pamiętasz mój rodzący się w bólach sukces w QotS :D

 

1. A bo ja wiem? Tu mam pada - podam temu, podam tamtemu, wrzucę piłeczkę i ona o siateczkę robi siak, siak, siak. A w FMie to tylko te polecenia.

2. Pamiętam, pamiętam. Ale ten ból to i czasu od groma i rozkminianie taktyk. Narzekam na wyrost, bo mi czasu brak na to wszystko, a jednak bym pograł w FMa :<.

Timuś ja tylko uwazam ze pęczotto brzmi równie buracko co Drutex :P

Dlaczego buracko? Robione na podobnej zasadzie co risotto ma nazwę, która sugeruje, że jest to taki nasz odpowiednik włoskiego specjału.

 

 

Ja się tylko frustruję, bo widzę jak zdecydowana większość wygrywa, a ja nie potrafię :(.

W pierwszym sezonie United mnie powiozło 0:9, skończyłem na 8 miejscu, a miałem ujemny bilans bramkowy :D

 

Głupi timon po takiej porażce zrobiłby albo s&l albo wyłączyłby FMa na dłuuuugo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...