Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu tam jest napisane "Germanic" i zarejestrowani sami niemcy, szwajcarzy i austriacy?

pewnie nie ten freeroll ;) podajesz jakis regionalny.

 

ctrl+t w oprogramowaniu i wklejasz id turnieju: 1221185218, a potem wpisujesz haslo

Odnośnik do komentarza

 

 

Indykpol sprzedany ze stratą 9%, Stalprodukt z zyskiem 21%. 8% na czysto. Lubię takie dni.

Ja liczę na profity z akcji CD Projekt po 19 maja. Kupiłem z 70 sztuk jak cena spadła po kolejnym przełożeniu Wiedźmina 3.

 

Też się zastanawiałem nad kupnem, ale teraz to już chyba nie ma sensu. Jesteś już do przodu?

 

Kupiłem w styczniu za ~15,90 obecnie są za 20,75 także Wiedźmina będę miał za darmo ;)

Odnośnik do komentarza

@Feanor: no oczywiście zauważyłem te niepokoje że śmiertelnicy będą rządzić naszymi podbojami, a krwi nie przelewali ale i tak Horus przedstawiony jest jako tak potężne stworzenie (co chwile go Loken widzi i myśli "A GOD"), że ma się pewność, że jest ponad takie pierdoły :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytam sobie Thorgala dalej, i jestem już na albumach, których po polsku nie widziałem. No i niestety, czytam chyba z obowiązku, bo są po prostu kiepskie - od Arachnei (włącznie) równia pochyła. Ciekawe jak spin-offy, ale póki co mam jeszcze cztery z głównej serii...

Dla mnie równia pochyła to zaczęła się już po tetralogii Qa. Ale z wysokiego konia spadał...

 

Władca Gór to dla mnie szczytowa forma, ewentualnie jeszcze Wilczyca.

 

IMHO we Władcy Gór VH/R nie poradzili sobie do końca z paradoksami czasowymi, ale faktycznie jest niezły. Natomiast Wilczyca jest już imho wtórna: ot typowa dla Thorgala opowiastka o szaleństwie wywołanym przez władzę. Ale przyznaję, że to chyba szczyt formy Rosińskiego, bo rysowniczo jest później słabiej.

Dla mnie: tetralogia Qa (cały Thorgal jest moim zdaniem tam streszczony) - Alinoe - Łucznicy.

@Feanor: no oczywiście zauważyłem te niepokoje że śmiertelnicy będą rządzić naszymi podbojami, a krwi nie przelewali ale i tak Horus przedstawiony jest jako tak potężne stworzenie (co chwile go Loken widzi i myśli "A GOD"), że ma się pewność, że jest ponad takie pierdoły :)

No coś Ty :) Oni są strasznie niedojrzali, co w sumie biorąc pod uwagę ich dorastanie nie jest takie nieprawdopodobne. Są wśród heretyckich prymarchów podobnie głupie kwiatki, zresztą i lojalistyczni nie grzeszą dojrzałością: taki Lion od Aniołów jest moim zdaniem totalnym durniem. A i Imperator nie ma w sobie nadmiernej inteligencji emocjonalnej, przekonasz się jak zobaczysz, co zrobił z Word Bearers na Monarchii (The First Heretic). Co zaskakujące: najbardziej znośny powód zdrady nosi w sobie potencjalny (pozornie) największy porąbaniec z chaośnickiej bandy, czyli Angron (jest takie cudowne opowiadanie w antologii Tales of Heresy które co prawda nie mówi o samej zdradzie, ale o okolicznościach odnalezienia Angrona przez siły Imperium które wiele mówią o jego późniejszej decyzji).

BTW: pamiętaj, że ich gospodarka hormonalna jest mooocno odmienna od naszej, więc i zachowania są nieco inne.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...