Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero finał gram teraz właśnie ;)
Ale chuj nie wyczuwam szans z Arsenalem bo Martinez mi wypadł na 4 tygodnie a finał za 2 :(

To jedziemy z koksem :war:
FCP: Helton Danilo Maicon Rolando Sandro Podstawski Ramirez Lamela Quinterro Tello Fierro

Arsenal: Szczęsny Debuchy Koscielny Per Clichy Arteta Ramsey Sanchez Ozil Konoplianka Welbeck

Odnośnik do komentarza

To ja sam tu dzisiaj baluje :eusa_dance: :(? Moja historia jest taka, że sobie jak straszna ciamajda przytrzasnąłem palca drzwiami (nie jakoś kurewsko mocno), no i zrobił mi się paznokieć na lewym kciuku tak w 2/5 czarny. Problem polega na tym, że kurestwo tak pulsuje bólem, że nie ma chuja, żebym zasnął. Chyba pierwszy raz od... nie wiem, liceum/gimnazjum będę siedział całą noc przy kompie zamiast spać jak człowiek.

Odnośnik do komentarza

Właśnie sęk w tym, że nie jest czarny cały, jest tylko w niewielkiej części czarny, więc liczę, że obędzie się bez wymiany paznokcia, bo to 2-3 miesiące odrastania z tego co czytałem na necie :/.

 

W grudniu kolo na hali wjechał mi w stopę i zmasakrował paznokieć na dużym palcu. W styczniu byłem u chirurga, to mi powiedział, że można podczas zabiegu zerwać, albo poczekać aż "natura to załatwi". To postanowiłem poczekać. Miał się raz, dwa zawinąć. Jakieś 2 tygodnie temu straciłem cierpliwość, że lata mi jakieś 70% paznokcia i odciąłem. Teraz pewnie czeka mnie z pół roku odrastania. Tylko się zastanawiam co z tą pozostałością ze starego. Czy się zrośnie jakoś z nowym czy będzie trzeba i tak zrywać. To tak na pocieszenie historyjka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...