Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Scorpio, co z tą kartą? Nie była klepana? Nie kręciłeś licznika? Napisz, bo jakby była sensowna cena to bym kupił.

wlasnie sie zbieram do Sycowa, bo moja mama nie ogarnia jesli chodzi o czesci komputerowe i mi nie mogla pomoc :keke: Mam 30km w jedna strone, wiec dolicze koszta paliwa do ceny wysylki ;)

 

Szczuras, nie ma sensu kupować kredensu ;) nawet za 20zł, może w jakiś pojedynczych tytułach wyciągniesz parę fps więcej... zobaczymy co poda Scorp, ale generalnie ten model do Twojego procka to pomyłka :)
Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/SIgJvPI.jpg

Oho, zaczyna się. Dalej tworzę mnóstwo sytuacji do strzelenia bramek, dalej gram tak samo jak grałem, kiedy rozpierdalałem wszystkich na miękko, tylko któryś zawodnik zachorował na silnie zaraźliwą chorobę niewykończeniową. No i kurwa zaraził mi cały skład. Naagle Montanes nie trafia do pustej, Caicedo napierdala w łapacze, Rotariu nie potrafi opanować piłki (klej 17) itp. itd. FM uznał, że nie jestem jeszcze gotowy na LM, czyli dalej będzie bieda wchuj po sezonie, a skład coraz starszy i czasu na odmłodzenie coraz mniej...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...