Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle przewinęło mi się gdzieś na skrinach z fma, że niektórym wyświetla się rola zawodników przeciwnika na ekranie taktyki (już w trybie meczowym), to jest jakiś ficzer jakieś skórki, czy osobna rzecz? Bo oni są ustawieni na boisku zgodnie z rolą, ale u mnie samej roli nie ma napisanej i trzeba na czuja zgadywać.

Ja coś tam ściągałem jak jeszcze nie było pozycji na własnym ekranie taktyki. Ale nie pamiętam co to było i nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
i pewnie kartę kredytową trzeba podać :) chuj im w dupsko wolę payu i 65ziko

 

 

Smetek: Powerbankom mówisz tak, czy nie?

ciężko powiedzieć, nigdy się tym nie interesowałem... więc chyba mówię nie.
Odnośnik do komentarza

W ogóle przewinęło mi się gdzieś na skrinach z fma, że niektórym wyświetla się rola zawodników przeciwnika na ekranie taktyki (już w trybie meczowym), to jest jakiś ficzer jakieś skórki, czy osobna rzecz? Bo oni są ustawieni na boisku zgodnie z rolą, ale u mnie samej roli nie ma napisanej i trzeba na czuja zgadywać.

no jak tak mam w skorce od Fluta. Ale prawde powiedziawszy nawet na to nie zwrocilem wczesniej uwagi.

 

 

Dzieki Kowal!

Odnośnik do komentarza

Czyli pewnie ficzer skórkowy, lipa, bo fajnie można wykorzystywać błędy si. Ostatnio miałem fajny mecz, gdzie przy 4-5-1 z 4 pomocników w linii i opśem (przeciwko temu gra mi się najtrudniej) dali napastnika jakoś mocno ofensywnie. Wystarczyło mi dać ścisłe krycie na OPŚa i się nagle okazało, że grając przeciwko takiej formacji mogę wygrać gładziutko 3-0 w zasadzie nie dopuszczając rywala do głosu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...