Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W FMa nie grałem z pół roku, szybko przypomniałem sobie dlaczego. "To jego pierwsza bramka w barwach klubu", "Pierwszy gol w sezonie", "Jest środkowym obrońcą, ale rajdy przez środek boiska w 90. minucie i gol, którego nie powstydziłby się Ronaldo są czymś zupełnie normalnym w lidze norweskiej".

 

Ciesz się, że po pierwszym meczu dwóch najważniejszych zawodników nie doznało kontuzji na 8 miesięcy.

Odnośnik do komentarza

3:0 z Sogndal. Dwie bramki padły po podaniach bocznych obrońców, dzięki SZU :D.


 

W FMa nie grałem z pół roku, szybko przypomniałem sobie dlaczego. "To jego pierwsza bramka w barwach klubu", "Pierwszy gol w sezonie", "Jest środkowym obrońcą, ale rajdy przez środek boiska w 90. minucie i gol, którego nie powstydziłby się Ronaldo są czymś zupełnie normalnym w lidze norweskiej".

 

Ciesz się, że po pierwszym meczu dwóch najważniejszych zawodników nie doznało kontuzji na 8 miesięcy.

 

Nie mogę się doczekać :P


No kurwa, nie wierzę. Nie jest to 8 miesięcy, ale na 6 tygodni wypadł mój podstawowy rozgrywający :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Smetek, jak już będziesz mieć większe miasto, to daj znać czy naprawiono bug związany ze zjazdem samochodów ze skrzyżowań. Używają tylko skrajnego pasa i przez to są straszne korki.

masz na myśli przypadek że masz 6 pasów, droga w lewo jest jednokierunkowa-dwupasmowa i gniotyki kiszą się tylko na jednym ? czy mówisz o jeżdzie na wprost ?
Odnośnik do komentarza

Hyde, ja gram. Ocieram się o awans do 4 ligi. Trochę na razie eksperymentuję ze składami. Ostatnio złożyłem budżetowy skład z BBVA, ale kompletnie mi nie podeszło. Teraz jestem na etapie wyprzedaży, żeby ogarnąć coś fajnego samymi Francuzami.

co robisz wieczorem? tak okolo 22? moze dokonczymy ta nasza kampanie przed wyjsciem Reign of Giants?

Coś jest nie tak. W ciągu dwóch tygodni wyjebało mi 6 kontuzji. WSZYSCY to gracze podstawowej jedenastki.

 

http://i.imgur.com/g2S2XT3.jpg

 

tez tak mialem w pierwszym sezonie. Zmniejsz poziom ciezkosci treningu i zatrudnij lepszego glownego fizjo i jego pomagierow. gram drugi sezon i nie mam juz takich cyrkow a w pierwszym w kazdym meczu mialem po 2-3 kontuzje (zazwyczaj bardzo krotkotrwale). Jeden mecz nawet skonczylem przez to w 9.

Odnośnik do komentarza

W ogóle przewinęło mi się gdzieś na skrinach z fma, że niektórym wyświetla się rola zawodników przeciwnika na ekranie taktyki (już w trybie meczowym), to jest jakiś ficzer jakieś skórki, czy osobna rzecz? Bo oni są ustawieni na boisku zgodnie z rolą, ale u mnie samej roli nie ma napisanej i trzeba na czuja zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...