Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Alan Archibald nowym menedżerem Celtiku :D

 

Nie wiecie kto to? Typ, który wygrał z Inverness Puchar Szkocji i zajął z nimi 3. miejsce w lidze. Mam nadzieję, że obrona tytułu go przerośnie XD


Na razie bez menedżera jebnęli Hamilton u siebie 3-0 :(


Ale Archibald fajna kariera w sumie. Bardzo dobre wyniki z Partick Thistle, później trofeum z Inverness i teraz Celtic. Dobry many.


Danny Handling i prowadzimy 1-0 we finale PL.

Odnośnik do komentarza

Z Sevillą 1:1.

 

 

Ej, przed chwilą był u mnie kurier, wpadł zdyszany, podał mi paczkę i od razu zbiegł, pomyślałem, że się spieszy. Wszedłem do mieszkania, paczka pusta, otwarta, wybiegłem na dół, ale kuriera już nie było widać. Co mogę zrobić? Niby nic wielkiego, bo to "tylko" tusz, no ale 50zł piechotą nie chodzi..

Odnośnik do komentarza

Niestety najseksowniejsza menadżer we Włoszech nie zdołała awansować jako beniaminek po jednym sezonie do Serie B ;( Hellasu Werona nie udało się dogonić (2-2 w Serravale, 0-1 na wyjeździe), a w barażach trafiła się Potenza, z którą przegrałem obydwa spotkania w sezonie zasadniczym. Może było by inaczej, ale w pierwszym meczu barażowym, w jego piątej minucie, kontuzji na 3 tygodnie doznał najlepszy asystent ligi, wybrany później na najlepszego zawodnika rozgrywek, Giacomo Bonaventura :-/

Odnośnik do komentarza

W twoim przypadku to nie jest tylko 50 złotych :-k

 

No właśnie, dla mnie to dużo, dla większości z Was nie ;) No i jak zwykle - biednemu zawsze w oczy wieje.

 

 

Dzwonić do firmy kurierskiej i wyjaśnić im sytuację. Nie powinni mieć problemu z dojściem, który to kierowca.

 

Tylko czy uwierzą.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...