Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Powie mi ktoś co się odjebało na Narodowym? Bo wszędzie czytam "Kompromitacja na narodowym" itp, wiem, że żużel, ale...?

 

e; Oke już wiem, dobre jaja :D Najgorsze, że każdy janusz pomyśli "Polaczki zawaliły" itp a to Olsen chyba z ekipą robił tor i wszystko wokół ;pp

Odnośnik do komentarza

Powie mi ktoś co się odjebało na Narodowym? Bo wszędzie czytam "Kompromitacja na narodowym" itp, wiem, że żużel, ale...?

 

e; Oke już wiem, dobre jaja :D Najgorsze, że każdy janusz pomyśli "Polaczki zawaliły" itp a to Olsen chyba z ekipą robił tor i wszystko wokół ;pp

 

Przeciętny żużlowy Janusz wie, że GP robi zewnętrzna firma. Ty o tym przeczytałeś dopiero wczoraj.

Odnośnik do komentarza

wczoraj oglądałem ekstraklapę na jakimś streamie, gdzie na czacie/shoutboxie jakiś koleś zarzekał się, że Lech wisi 3 punkty Łęcznej za coś sprzed lat i dziś gospodarze to pewniak. Oczywiście pokazywał screena kuponu i zarzekał się, że to nie ściema i 'sami zobaczymy', ale nikt mu jakoś nie wierzył, a dziś proszę...jeśli takim wynikiem się skończy będzie beczunia ;)

Odnośnik do komentarza

 

Powie mi ktoś co się odjebało na Narodowym? Bo wszędzie czytam "Kompromitacja na narodowym" itp, wiem, że żużel, ale...?

 

e; Oke już wiem, dobre jaja :D Najgorsze, że każdy janusz pomyśli "Polaczki zawaliły" itp a to Olsen chyba z ekipą robił tor i wszystko wokół ;pp

 

Przeciętny żużlowy Janusz wie, że GP robi zewnętrzna firma. Ty o tym przeczytałeś dopiero wczoraj.

 

A Ty na szczęście w dupie byłeś i gówno widziałeś.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...