Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę ostateczne rozstrzygnięcia w Championship. Norwich i Middlesbrough zagrają ze sobą o bezpośredni awans. Super sprawa :)

 

No i fajnie będzie zobaczyć Bournemouth dowodzone przez Eddiego Howe'a w Premier League. Myślę, że sprawią niejedną niespodziankę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zaczynają się powtórki, zobacz jeszcze raz :)

Obejrzałem. Dwie setki mnie ominęły, fakt. Okej, teraz zgadzam się, że Real powinien ten mecz wygrać, natomiast wydaje mi się, że komentarze: "jak Real mógł tego nie wygrać?!" są trochę przesadzone. Szkoda, że Real nic nie strzelił, bo na to zasługiwał, ale Atletico przez cały mecz grało bardzo intensywnie i wcale nie odczuwałem, że Real zdecydowanie dominował i jakimś cudem nie wygrał. Nie takie mecze się przegrywało.

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie zaczynają się powtórki, zobacz jeszcze raz :)

Obejrzałem. Dwie setki mnie ominęły, fakt. Okej, teraz zgadzam się, że Real powinien ten mecz wygrać, natomiast wydaje mi się, że komentarze: "jak Real mógł tego nie wygrać?!" są trochę przesadzone. Szkoda, że Real nic nie strzelił, bo na to zasługiwał, ale Atletico przez cały mecz grało bardzo intensywnie i wcale nie odczuwałem, że Real zdecydowanie dominował i jakimś cudem nie wygrał. Nie takie mecze się przegrywało.

 

Ja pisałem tak:

 

Ale jestem zły na ten mecz, że Real nic nie ustrzelił ://// Tyle okazji, a tak na Santiago będzie mocna nerwówka, bo na 100% mecz będzie wyglądał tak jak druga połowa...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...