Skocz do zawartości

Livescore wiosenny


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

"11.4. Klub, który zdobędzie IV miejsce w Rozgrywkach Ekstra
klasy reprezentuje Polskę w
rozgrywkach UEFA Europa League w sytuacji, gdy Wicemistrz Polski lub Klub, który zdobędzie III
miejsce w Rozgrywkach Ekstraklasy jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski, jak też w
sytuacji, gdy finalistami rozgrywek o Puchar Polski są Mistrz Polski, Wicemistrz Polski lub Klub,
który zdobędzie III miejsce w Rozgrywkach Ekstraklasy. "

 

Yy to zakladajac, ze Legia wygrywa z Blekitnymi final PP (i zdobywa mistrzostwo) kto w takim razie idzie do LE?

Odnośnik do komentarza

Jeśli PP wygra MP, a w finale grał z kimkolwiek z miejsc niepremiowanych awansem do LE przez ligę, to gra finalista PP.
Czyli jeśli Legia obroni MP, a w finale będzie grać z Błękitnymi, to w LE zagrają Błękitni.
Jeśli z Lechem, to na 99% w LE zagra czwarta drużyna ligi (obie drużyny są blisko zajęcia miejsc na podium).
Jeśli finał byłby Podbeskidzie - Błękitni ;) to tylko zwycięzca finału.

Odnośnik do komentarza

 

 

Żartujesz? Na rewanż to można ewentualnie pójść splunąć im w twarze. Jeżeli wejście będzie za darmo.

Ja za 9 ziko idę ;). Nie no to mimo wszystko druga liga, u siebie ogarniamy znakomicie, więc bym jeszcze nie skreślał. Chociaż za dzisiejszy występ to powinni do Poznania z buta wracać.

 

wierzysz w cuda chyba. Błekitni sie zamurują, bedzie ciezko strzelić 2 bramki.

Ponadto, oni wiedza że jak wygraja ten mecz, to zagrają w LE (bo Legia raczej ligę wygra) i zgarną kasę, jakiej w ciągu 10 lat w Starogardzie nie widzieli.

 

Mój scenariusz wygląda tak: autobus Błękitnych, my zamykamy ich na połowie i nic z tego nie wynika prócz kontry na 0:1. Mecz skończy się 1:1 lub 2:1 dla Lecha...

Odnośnik do komentarza

Pewnie zarzucicie mi nieobiektywność i zacietrzewienie, ale chciałbym żeby Sterling podpisał nowy kontrakt z LFC. Jak dla mnie to ten ziomek skończy jak Shaun Wright-Phillips albo w najlepszym przypadku - jak Aaron Lennon.

 

Ten Jordon Ibe ma dużo większe papiery na granie IMO.

Odnośnik do komentarza

E, nie. Tzn. oczywiście wszystko jest możliwe i może się skończyć tak jak piszesz, ale Sterling to akurat fajny talenciak, może zrobić niezłą karierę. Inna sprawa, że w głowie ma chyba trochę nasrane i to go może zgubić. A taką drogą jak piszesz, może IMO bardziej pójść Harry Kane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...