Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, jak pięknie jest. Działeczka na mazurach, w kominku ogień, ja na kanapie z nogami na stole, na balkonie full żarcia i różnych ciast, w TV jakieś głupie filmy lecą, rodzinka na górze śpi, a ja jeszcze sobie klikam w FM-a... Takie święta to ja lubię :)

Leżę :rotfl:http://explosm.net/comics/200/

Mam się znowu spodziewać niespodziewanego ;) spotkania? :>

Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, jak pięknie jest. Działeczka na mazurach, w kominku ogień, ja na kanapie z nogami na stole, na balkonie full żarcia i różnych ciast, w TV jakieś głupie filmy lecą, rodzinka na górze śpi, a ja jeszcze sobie klikam w FM-a... Takie święta to ja lubię :)

Leżę :rotfl:http://explosm.net/comics/200/

Mam się znowu spodziewać niespodziewanego ;) spotkania? :>

 

 

A nie planowałem do Nidzicy wypadu, ale kto wie :D

Pulek - ja sobie Troję machnę, na TVN7 leci.

Odnośnik do komentarza

Reap, przy Twoich sukcesach z Legią rozwinęła się też jakoś polska liga? Chodzi mi o transfery innych klubów, występy w Europie itd.

 

W rakingach rośniemy, więc to idzie do góry z każdym sezonem. Mówiłem ostatnio, że wyprzedziliśmy już choćby ligę duńską czy belgijską.

W tym sezonie żaden polski klub nie doszedł do fazy grupowej LE, więc sukcesy tylko ja osiągam. Transferów jakichś super też do tej pory nie zauważyłem...

Odnośnik do komentarza

Chrystus zmartwychwstał, radujcie się:)

 

 

T-m, ja właśnie tak miałem w październiku, dwa tygodnie takich goraczek, których nie dali się zbic, mi dożylne leki pomagały, no ale ja po tygodniu trafiłem do szpitala. Potem okazało się, ze to jakas bakteria, ale dalej nie wiem jaka, bo na posiewach nic nie wychodziło.

Odnośnik do komentarza

U mnie Legia w każdym z trzech sezonów grała w LE, ale nigdy nie wyszła z grupy :P. Liczyłem na Lechię, ale dają dupy w każdej edycji pucharów, teraz też już odpadli z Helsingborgiem.


No i w Legii kilku piłkarzy gra ;). Francisco Portillo z Malagi, teraz Polańskiego ogarnęli i mają kilku niezłych obcokrajowców jeszcze z Czech, Słowacji czy Bałkanów. W Lechii za to choćby Carl Medjani czy Rui Fonte, ale w Europie nie ogarniają, a szkoda. Zagłębie niezły występ, awansowali z Cork City, ale teraz czeka ich wpierdol od Rennes.

Odnośnik do komentarza

Wygraliśmy z East Fife 1:3. Liam Buchanan okazał się świetnym transferem w zimie (swoją drogą ściągnięty właśnie z East Fife). 5 spotkań, 4 bramki. Oczywiście było za dobrze i kontuzja na 7 tygodni...

 

Zwycięstwo dało nam awans, beniaminek z Peterhead nie zostawił cienia wątpliwości, kto był najlepszy w sezonie: http://i.imgur.com/4C2SHBQ.jpg :jupi:

 

Teraz ostatnie 6 kolejek ogrywam młodzież, a podstawowy skład wypoczywa na finał pucharu ligi, który już za 10 dni :).

 

Mam nadzieję, że Rangersi dalej będą się kisić w Championship, z chęcią odwiedzę Ibrox :)

Odnośnik do komentarza

No i druga porażka w sezonie i druga z wiceliderem Livingston 1:0. Młodzież nie dała rady, a mój największy talent z u-19 (który jest typowany na solidnego gracza premiership) zakończył mecz z czerwoną kartką.

 

Swoją drogą FM już zaczyna swoje zagrywki :kekeke:. Czeka mnie najważniejszy mecz (finał p. ligi), to zaczął wycinkę składu. 3 kontuzje na treningach, a w tym spotkaniu kolejne 3 kontuzje w trakcie meczu, dobrze, że to głębokie rezerwy ;)


No to czas zakończyć największą przygodę tego sezonu. Finał P. ligi z Partick Thistle. Osty w dobrej formie, wygrali 4 z ostatnich 5 meczów i awansowali na 6 miejsce w Premiership. 11 tysięcy widzów na trybunach Hampden, przy takiej publice jeszcze nie grałem. Zrobię małą relację live ;)


Kurs na Peterhead 16.00 :kekeke:. Wychodzimy z ofensywnym nastawieniem, skład prawie optymalny, tylko McCann wyautowany przez kontuzje.


2' Rory McAllister, prowadzimy 1:0 ;)


11' Steven Lennon, 1:1 po beznadziejnym wykopie mojego bramkarza


13' Paul Watson z Thistle dostaje czerwoną kartkę za zatrzymanie mojego napastnika wychodzącego na pozycję sam na sam. Robi się ciekawie ;)


14' Wolny po czerwonej na bramkę zamienia bezpośrednim strzałem mój najlepszy pomocnij i rozgrywający - Brian Kerr. Peterhead prowadzi 2:1 :D


LOL 16' McAllister po raz drugi 1:3 :D


HT 1:3 dla Peterhead, Thistle gra w dziesiątke ale ciśnie równo, trzy 100% sytuacje zmarnowali.


69' Mój 17-latek Daniel Morrison chyba przypieczętowuje już zwycięstwo 1:4 :D :D


78', babol z rożnego i Welsh na 2:4, będzie nerwówka


FT. Trzecioligowy Peterhead wygrywa Puchar Ligi Szkockiej (w którym grają wszystkie ligi) :D :D :Dhttp://i.imgur.com/R8lOYeZ.jpg

 

O bez kitu, może to dziwnie zabrzmi, ale jeden z najfajniejszych sukcesów w mojej histori grania w FM :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...