Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Hawk, jak ustalić swoje dzienne zapotrzebowanie na wpierdalando?

Musisz wpierdalandować i patrzeć, kiedy tyjesz a kiedy nie. Tylko jak jesz więcej węgli jakoś bardziej nagle to popatrzeć dłużej niż tydzień-dwa, bo wody przybywa. Ile ważysz i ile mierzysz? Jaki miałeś najładniejszy sen?

Odnośnik do komentarza

Od dzisiaj prasuje ciuchy kurwa kamieniem, który nagrzewał się na słońcu. Ledwo dotknąłem mającą jakoś kurwa miesiąc koszulę żelazkiem (dokładnie tak samo chciałem prasować jak prasowałem kilka razy) i nagle materiał się rozdarł, rozbarwił i dobrze, że jeszcze nie zesrał, ja pierdole no, 7 dych w plecy.

Odnośnik do komentarza

Dundee Utd 0-1 Hibs

Celtic 4-0 Partick

 

;(

 

No kurwa choćbyśmy się zesrali, te kurwy nie stracą choćby 2 punktów.


Tabela przed podziałem ligi:

 

zStuYn2.jpg

 

Mamy teraz: Celtic (h), Inverness (a), Hamilton (h), Rangers (h), Dundee Utd (h). Klucz to wygrać z chujami tymi, ale wątpię żeby się to udało zrobić dwa razy z rzędu.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Hawk, jak ustalić swoje dzienne zapotrzebowanie na wpierdalando?

Musisz wpierdalandować i patrzeć, kiedy tyjesz a kiedy nie. Tylko jak jesz więcej węgli jakoś bardziej nagle to popatrzeć dłużej niż tydzień-dwa, bo wody przybywa. Ile ważysz i ile mierzysz? Jaki miałeś najładniejszy sen?
nie chodzi o mnie :D 164/45
Odnośnik do komentarza

Przede mną mecz w półfinale Pucharu ligi szkocji z wiceliderem Premiership - Dundee. Dlatego wystawiłem zupełnie rezerwowy skład na mecz u siebie ze Stanraer. O dziwo wygrali aż 4:1. A dzięki temu...

 

http://i.imgur.com/9D0gOW3.jpg :matrix:

 

Kompletna dominacja. I do gry jeszcze wrócił mój złoty, miejscowy chłopak, Daniel Morrison, który w wieku 16 lat w swoim debiucie strzelił hattricka dla Peterhead. :)

 

Teraz czas na Dundee, nie mam nic do stracenia, zagramy ofensywnie :war: (a w finale czeka już Thsitle).

Odnośnik do komentarza

Dundee Utd 0-1 Hibs

Celtic 4-0 Partick

 

;(

 

No kurwa choćbyśmy się zesrali, te kurwy nie stracą choćby 2 punktów.

Tabela przed podziałem ligi:

 

zStuYn2.jpg

 

Mamy teraz: Celtic (h), Inverness (a), Hamilton (h), Rangers (h), Dundee Utd (h). Klucz to wygrać z chujami tymi, ale wątpię żeby się to udało zrobić dwa razy z rzędu.

Lol. U mnie 82 punkty w poprzednim sezonie i miałem mistrzostwo już. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...