Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Podpisałem kontrakt 25 maja. Ale w międzyczasie zasejwowałem sobie zaproszenie na rozmowy z FCN, bo tam po spadku zwolnili Luisa Enrique.

Będziemy chyba największym pariasem w tej całej słynnej LM. Budżet transferowy - 80 tysięcy funtów.

 

Ciekawe od której rundy eliminacji rozpoczniesz :-k

 

Ja dzisiaj po wyjściu z pracy montuje się przy laptopie i maszeruję moim Strasburgiem do Ligue 1.

 

Wielki Piątek, Wielkie Chlanie? Nie?

Odnośnik do komentarza

 

 

Podpisałem kontrakt 25 maja. Ale w międzyczasie zasejwowałem sobie zaproszenie na rozmowy z FCN, bo tam po spadku zwolnili Luisa Enrique.

Będziemy chyba największym pariasem w tej całej słynnej LM. Budżet transferowy - 80 tysięcy funtów.

 

Ciekawe od której rundy eliminacji rozpoczniesz :-k

 

Ja dzisiaj po wyjściu z pracy montuje się przy laptopie i maszeruję moim Strasburgiem do Ligue 1.

 

Wielki Piątek, Wielkie Chlanie? Nie?

 

 

Absolutnie nic z tych rzeczy.

 

Relaksik, FM, piwko może, jedzonko. Jutro podobnie, dopiero na niedzielę do rodziny. Także tego.

Odnośnik do komentarza

Przecież jest to rozpisane od której rundy :P

 

W miejsca premiowane awansem.

 

Pojebało ich z tymi rozmowami kwalifikacyjnymi, chyba już koło 20 zaproszeń miałem :|

Ja na razie tylko z Championship i spadkowiczów z Premier League.

 

Nie wziąłem konsoli do domu więc se odpalę FM zara.

Odnośnik do komentarza

LZeqR3q.jpg

 

Super Leigh :matrix:


Ale żeby nie było za pięknie - Celtic se jebnął St. Johnstone 6-1 i już nas łyknęli w tabeli.


me_who, widziałeś że u mnie Celtic wjebał w Pucharze Szkocji z Deveronvale? :D


Ja pierdolę, szkocka liga jest niesamowita. Rangers sieją rozpierdol z bilansem goli 13-12 po 18. kolejkach :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...