Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na trzecie miejsce i LE liczyłem, a tu komplet zwycięstw na Bułgarskiej + remisy w Holandii i Portugalii i mamy pierwsze miejsce :o. http://i.imgur.com/jZLvcZP.jpg

 

Milik póki co najlepszy strzelec LM :keke:.

 

Z ciekawości spojrzałem i Benfica na dziewiątym miejscu u siebie w lidze :o.

 

o, Kownaś już setny mecz w lidze w barwach Lecha, a dopiero dziewiętnaście lat ;).

Odnośnik do komentarza

Juve na wkurwie i z nożem na gardle rozbiło nas w Turynie 4:0, a Benfica przegrała u siebie z PSV, więc Stara Dama awansuje z drugiego miejsca ;).


Dziwne, koniec fazy grupowej LM już trzydziestego listopada, a losowanie będzie dopiero szesnastego grudnia. Patrząc na zespoły to jest szansa na przeciwnika takiego raczej z LE (Besiktas, Dynamo Kijów (chociaż oni awansowali kosztem Realu :D)), na przeciwnika mocnego, ale nie bylibyśmy bez szans (Sporting, Porto, Schalke, Sevilla) i na giganta, który się po nas przejedzie (City). Jak FM nie strolluje to może jakieś emocje będą ;).

Odnośnik do komentarza

Lennon wygrywał wyżej, ale z mniejszą, że tak powiem, regularnością. Owszem, Hoops mieli serie wygranych, ale nie takie jak teraz. Bilans ostatnich 20 meczów? 18-1-1 :roll:

 

Kuuurwa, wdałem się w dyskusje z zarządem na temat budżetu płac, obiektów itp i się na mnie obrazili. Minus tego jest taki, ze nie chcą rozmawiać o nowym kontrakcie, a ten się kończy za 24 dni.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli na kulturalne wyrażanie własnych poglądów, które są różne od twoich, potrafisz zareagować jedynie inwektywami (nie mówiąc o tym, że nie potrafisz zrozumieć, że ktoś może mieć inne poglądy od twoich), to rzeczywiście jakakolwiek rozmowa z tobą nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Poszedłem na rozmowę tylko do Arsenalu, ale od razu potem mój zarząd zwołał mnie dywanik żebym pozostał w klubie. Zostaję. Chociaż budżet też mnie wkurza, mam 481 tysięcy euro miesięcznie budżet płacowy, wykorzystuję 413 tysięcy, gramy w fazie grupowe LE, mamy wielkie szanse na wyjście z tej grupy, w lidze drugie miejsce, a na koncie minus 300 tysięcy euro.

Odnośnik do komentarza

Dundee UId - Kilmarnock 0-2 i tym samym WE'VE GOT IT!

W eliminacjach, no ale zawsze :D

 

Dobrze, że klepnięte, bo skład się kruszy - Johnston, główny architekt sukcesu out na 4 tyg.

 

Btw - najbardziej mnie rozśmiesza opis sytuacji. "Wszyscy się spodziewali" :lol:

U mnie wszystkie zespoły zaliczają równy eurowpierdol w sierpniu od lat, więc prędzej doczekam się dwóch miejsc w LE niż w LM.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...