Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie, to dostanie się do Celtiku chyba będzie niemożliwe. Mjaellby był w klubie jak odchodził Lennon i został tymczasowym managerem. Zapewne dostał warunek, że musi dobrze się spisać - jako tymczasowy wygrał wszystkie mecze (ojej, ale trud!) i został managerem miesiąca. Czyli jak Szwed będzie odchodził, stery "na chwilę" przejmie jakiś insider, wygra wszystkie mecze z okolicznymi ogórkami i dostanie zespół na stałe. I tak w koło.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja w LM wylosowałem Juventus, więc będzie ciężko... Romę rozjechaliśmy, ale Juve chyba półkę wyżej jest :-k W Serie A pewnie prowadzi, Roma dopiero 5.

 

Lucas Lechem pierdolnal Juve bez maselka 3:1.

 

No ale on czituje :roll:

 

 

Dzięki, teraz to już w ogóle zero presji :/

 

No ale on na serio czituje - tylko w updacie Gietza zespol z Zyro potrafi ograc Juventus.

Odnośnik do komentarza

Który dokładnie moment to jest jmk?

 

 

W gorzelni, miałem zabić grubasa, strzelałem z maszynówki i potem mam go gonić i wtedy wywala, ale ściągnąłem sejwa z zapisem zaraz po, jak uciekam z gorzelni. Tylko nie wiem czy go zabiłem w końcu :P

Odnośnik do komentarza

O, a to kiedy się wydarzyło? :o http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/nowe-kary-dla-kierowcow-za-nadmierna-predkosc-i-jazde-pod-wplywem,529986.html


O kurwa, jest rekord - właśnie Cardiff zaproponowało za mojego grajka... 9,5 mln euro :o

 

Oczywiście odrzucam, bo kasy mi do szczęścia nie potrzeba, a 22-latków z 4-gwiazdkowym potencjałem tak :keke; EDYTA: 4,5 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza

No jak to Reaper? Już Ci się nie podoba Kapitan Państwo?

 

Wręcz przeciwnie, jak najbardziej popieram :) Tylko dopiero się dowiedziałem, a trzeba będzie w takim przypadku zweryfikować trochę swoją własną jazdę, bo na dobrej drodze w Warszawie lubie pocisnąć sobie 100-110 km/h ;) Na szczęście mój Ford Focus Kombi 1.6 takiej jeździe nie sprzyja :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...