Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

i co, poszedłbyś do Celtiku? tak ot po prostu byś zostawił Killie?

Sejw Kilmarnock uratowały dwa transfery ze Stadionu Chorzów czego raczej mi się nie uda powtórzyć, bo to był całkowity przypadek :D Mieliśmy wtedy 7M na koncie i z tego okresu pochodzi większość piłkarzy. Obecnie mamy -5M i nic nie wskazuje na to by się poprawiło, bo zarząd jest całkowitymi parówami bez żadnych zdolności do generowania przychodu. Poza tym grając w Szkocji to jednak nobilitacja być faworytem do objęcie sterów Celtiku :)

Odnośnik do komentarza

Czemu dwa różne? Vision czyli ile rozwiązań widzi na boisku. Jak dla mnie to to samo co kreatywność.

 

Dobra, koniec tego grania bo za godzinę trzeba wypierdalać do Rzeszy.

 

Zawsze traktowałem kreatywność jako nie tylko coś powiązanego z tym co gracz widzi na boisku, ale też jako aspekt techniczny. Tu właścicie zawsze miałem problem ze skumaniem róznic między błyskotliwością, a kreatywnością ;)

Odnośnik do komentarza

 

Czemu dwa różne? Vision czyli ile rozwiązań widzi na boisku. Jak dla mnie to to samo co kreatywność.

 

Dobra, koniec tego grania bo za godzinę trzeba wypierdalać do Rzeszy.

 

Zawsze traktowałem kreatywność jako nie tylko coś powiązanego z tym co gracz widzi na boisku, ale też jako aspekt techniczny. Tu właścicie zawsze miałem problem ze skumaniem róznic między błyskotliwością, a kreatywnością ;)

 

No właśnie dlatego teraz jest prościej. Vision to ilość możliwych rozwiązań, a flair to "przebłysk geniuszu", czyli jakieś niekonwencjonalne zagranie (drybling, asysta, strzał).

Odnośnik do komentarza

@lad: chcialem wyciagnac na loan Gallowaya z Evertonu, ale wybral parobasow z Leyton Orient w statku czempionow. Serie B mu chyba smierdzi :roll:


FM :lol: przez 2 miesiace mialem tylko jednego bramkarza (okres miedzysezonowy). Podpisalem kontrakt z mlodym szwajcarem z free transferu. Godzine pozniej pierwszy bramkarz skontuzjowal sie na 6tyg :lol:

Odnośnik do komentarza

Kapitalizm cudowna sprawa. Po okresie próbnym zajebiście-podwyżka. No, ale to jest podstawa + 20% uznaniówki. I za L4 premia 0%. Nie dorosłem chyba do drapieżnego świata. Jak wezmę jednak urlop to będzie spoko. Tylko ciekawe co w wakacje :lol:

Żeby nie było - nie mam pretensji do prezesa za takie zasady, choć robienie ze sporej części wypłaty uznaniówki jest już niezbyt.

Odnośnik do komentarza

Mnie w zasadzie bardziej chodzi o to swoiste cwaniactwo. W tym kraju wszyscy wszystkich mają za oszustów. Pewnie, lepiej byłoby siedzieć w biurowych przeciągach z gorączką. Ale to jebać. Widocznie ta premia to dla szefa na otarcie łez z powodu mojej nieobecności :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...