Skocz do zawartości

Marynia wydaje 465 zł na schabowego z duralexu i nie robi to na niej wrażenia


Kuchar

Jak lubisz jeść swojego schabowego?  

62 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Scorpio, Olka mi mówiła, że do Ciebie pisała. Sorry, ale padłem jak mucha wczoraj. Jesteś jakoś dzisiaj?

tak, pisala - wiem wszystko, wiec nie ma problemu :) tak, dzisiaj jestem caly wieczor i noc, wiec jesli u Ciebie ok, to mozemy wieczorem pograc. Mysle ze spokojnie od 19 mozemy cos pokombinowac.

Odnośnik do komentarza

 

Scorpio, Olka mi mówiła, że do Ciebie pisała. Sorry, ale padłem jak mucha wczoraj. Jesteś jakoś dzisiaj?

 

tak, pisala - wiem wszystko, wiec nie ma problemu :) tak, dzisiaj jestem caly wieczor i noc, wiec jesli u Ciebie ok, to mozemy wieczorem pograc. Mysle ze spokojnie od 19 mozemy cos pokombinowac.
Co Cię skłania do zakupu konny skoro masz PC?
Odnośnik do komentarza

Me_who, warte to tych 30/50zł?

No ja kurwa jestem niesamowicie podjarany tą grą. Fikołki z radości robię jak ja odpalam ;) Tyle demokracji mozna wysłać w Galaktykę ;)

Obejrzyj sobie filmiki na YT. To jest twinstick shooter obudowany prześmiewczą "fabułą" w stylu Starship Troopers i WH40K.

Odnośnik do komentarza

 

 

Scorpio, Olka mi mówiła, że do Ciebie pisała. Sorry, ale padłem jak mucha wczoraj. Jesteś jakoś dzisiaj?

tak, pisala - wiem wszystko, wiec nie ma problemu :) tak, dzisiaj jestem caly wieczor i noc, wiec jesli u Ciebie ok, to mozemy wieczorem pograc. Mysle ze spokojnie od 19 mozemy cos pokombinowac.
Co Cię skłania do zakupu konny skoro masz PC?

 

chodzi Ci o PS4? np to ze mam juz PS3 od kilka lat i bardzo sobie te konsole chwale. czasami mi tylko brakuje kolesi "z podworka" do grania, bo to jest clue calej zabawy - dlatego np nie mam zadnej frajdy z gry w FIFE.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa. Jeśli to cross buy to czy jeśli kupię tańszą wersję na PS3, to będę mógł pobrać na PS4? :-k

Scorpio, kupuj te całe Helldivers ;). Przytniemy dziś z michem.

chetnie bym pogral, ale na ps3 mam bana na online :/

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawa sprawa. Jeśli to cross buy to czy jeśli kupię tańszą wersję na PS3, to będę mógł pobrać na PS4? :-k

Scorpio, kupuj te całe Helldivers ;). Przytniemy dziś z michem.

 

chetnie bym pogral, ale na ps3 mam bana na online :/
Coś zrobił? :D zawsze możesz nowe konto pod Helldivers założyć

No tak, na tym to chyba polega? Ponadto, o ile mnie internety nie mylą, to jak masz PS3 nie potrzebujesz PS+ by grać multi. Ja kupiłem na PS4 tydzień temu i wczoraj wgrałem na Vitę bez żadnego problemu.

 

To handlarze na Allegro, nigdy nie wiadomo jak to zadziała.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...