Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://i.imgur.com/5A7fR8h.pngco za frajerstwo :(.

Nic dziwnego. Za bardzo do przodu parłeś i się nadziałeś na jedną kontrę Marsylii.

 

No wcześniej miałem rewanże u siebie i wygrywałem pewnie z LFC oraz Interem. Teraz było inaczej i chciałem przewagę mieć, a tu obijaliśmy poprzeczki...

 

No cóż, może w rewanżu się uda.

Odnośnik do komentarza

Kurwa, narzekania na nowy Spotify ciąg dalszy - co 3-4 piosenki nagle przestaje mi grać i na dodatek pojawia mi się w połowie załadowana inna piosenka z niewiadomo jakiej playlisty :/

 

Puchar Polski jest nasz :) Pomimo ogromnej przewagi zwycięska bramka strzelona w 91 minucie ;)

Piast 2-3 Legia

Odnośnik do komentarza

Nie no bez kitu, nie dość, że Jędrzejczyk ładnie walczy, to i całkiem ładna babka z niej. W "Puncher" pamiętam była niedawno z Brodnicką, obie całkiem sympatycznie wyglądają :-k

 

E; Sory, z Kowalkiewicz, ta też ładna dziewczyna

E2; Ale Brodnicka i tak niezła

Odnośnik do komentarza

Kuchar, jaki masz skład? ;)

Bawię się mocno na razie składami. Złożyłem MU (bez Di Marii), a w tej chwili próbuję standardowym 4-4-2 grać graczami wyłącznie z BPL (z pamięci będę pisać)

 

De Gea - Baines/Azpilicueta, Terry, Rojo, Ivanovic - Silva, Fabregas, Rooney, Willian - RvP/Costa, Falcao/Sturridge

 

Muszę zapolować na lepszych CB, bo Rojo jest średni, a Terry wolny. Chciałbym zgarnąć Kompany'ego, ale drogi jest.

Odnośnik do komentarza

okii, wracam do FMa, ostatni mecz Ligue 2, o awans. jak wygram to awansuje, jak zremisuje/przegram, to zostaje w lig du


straciłem bramkę w 92 minucie, czyli awans nie dla nas. jakoś mi nie jest specjalnie smutno. odbijemy sobie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, jaki masz skład? ;)

Bawię się mocno na razie składami. Złożyłem MU (bez Di Marii), a w tej chwili próbuję standardowym 4-4-2 grać graczami wyłącznie z BPL (z pamięci będę pisać)

 

De Gea - Baines/Azpilicueta, Terry, Rojo, Ivanovic - Silva, Fabregas, Rooney, Willian - RvP/Costa, Falcao/Sturridge

 

Muszę zapolować na lepszych CB, bo Rojo jest średni, a Terry wolny. Chciałbym zgarnąć Kompany'ego, ale drogi jest.

 

 

Ja teraz gram czymś takim. Na obronę polecam Ci Mangale, czołg niesamowity, Cahill też jest spoko, chociaż czasami mało zwrotny. Mi troszkę szkoda kasy na Kompanego, bo ponad 30k na obrońcę to jest sporo jednak :D No i mi zawsze fatalnie się grało 4-4-2.

Odnośnik do komentarza

Trzeba było trochę kombinować ze składem, ale coś skleić się udało. Finał na Olympiastadion czas zacząć :war:

 

Valencia: Rulli - Mustafi, Vallejo, Otamendi, Mario - Samper - Andre Gomes, Parejo - Munir, Alcacer - Negredo

Chelsea: Courtois - Azpilicueta, Bonucci, Stones, Filipe Luis - Dendoncker, Matić - Fabregas - Oscar, Hazard - Diego Costa


Oleż początek. Karny z dupy, bo niby Azpi faulował Alcacera, ale dziwnie to wyglądało. Paco wykorzystuje jedenastkę i prowadzimy! :D

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, jaki masz skład? ;)

Bawię się mocno na razie składami. Złożyłem MU (bez Di Marii), a w tej chwili próbuję standardowym 4-4-2 grać graczami wyłącznie z BPL (z pamięci będę pisać)

 

De Gea - Baines/Azpilicueta, Terry, Rojo, Ivanovic - Silva, Fabregas, Rooney, Willian - RvP/Costa, Falcao/Sturridge

 

Muszę zapolować na lepszych CB, bo Rojo jest średni, a Terry wolny. Chciałbym zgarnąć Kompany'ego, ale drogi jest.

 

Koscielny jest najlepszym budżetowym oesiem, w zasadzie to duet Kompany-Koscielny jest najlepszy w bpl.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...