Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jestem wyluzowany, jednak praca zdalna to genialny wynalazek. Dużo zrobiłem w robocie, dużo zrobiłem prywaty, jestem wyspany, pełen energii, sto pomysłów na minutę, nawet się cieszę na to, że jutro będę w biurze, tym bardziej, że piąteczek ;) Czwartek z domu - trzeba będzie z tego zrobić tradycję.


Lol, ale by było jakby Putin zszedł. Ale jakoś w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

 

Tak baraże. Zająłem 4 miejsce. Pierwsi Rangersi, drugie Hearts, trzecie Hibs.

A, to jeszcze bedziesz musial grać chyba z 11. zespołem Premier League jeżeli wygrasz z Hearts :D

 

 

No nie pierdoool.

 

Hearts - QotS 2:1:/

Odnośnik do komentarza

Jaką dobrą rapową płyte zarzucić na przesłuch jutro w drodze do korpo? Z tych co ostatnio polecaliście (już nie pamiętam kiedy to było i co tam było) przesłuchałem Eldoki Zapiski 1001 nocy (i Chi bonusowo), W strefie jarania i (...) Dinal timu, Gorączke w parki Igieł Jimsona, Gdzie jest Eis tytułowego Eisa, a oprócz tego tę nową płytę ostrego i epkę Lepiej się witać duetu Bonsoul.

 

Aha, i kurwa usunęli w nowej aktualizacji spotify możliwość dodawania ID3 Tagów czy nawet patrzenia jakichkolwiek właściwości pliku z poziomu aplikacji xD. Oj chyba przestaną im wpływać szekle ode mnie bo zachowują się, jakby mieli całkowicie w dupie co chce klient i wciskali mu dokładnie to, czego oni chcą. W sumie czasy kradzieży muzyki nie były takie złe.

 

Taco Hemingway - Trojkat Warszawski

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...