Skocz do zawartości

Marynia płaci ratę 461 PLN za podrobienie podpisu


FYM

Ściąganie  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na wieczorze degustacyjnym. Zostawiłem plecak ze wszystkimi materiałami do pracy na jutro -.-

 

Ale mega żarcie i mega wino.. :wub: Marokański Syrah w połączeniu z ragu z wołowiny z wędzonką i słodkimi morelami zajebiste.

Odnośnik do komentarza

Bluźnisz. Pełen posiłek powinien trafiać do siedmiu doznań zmysłowych (smaki: słony, słodki, kwaśny, gorzki, umami oraz wrażenie pikantne i ściągające). Dlatego karmelizowany bekon z chili, marynowany w whisky i piwie jest tak zajebisty, a jak jeszcze zawinie sie w niego wędzoną śliwkę to jest foodgasm jak stad do Kansas. Do tego jakiś dip typu chutney z mango i tamaryndu.

Odnośnik do komentarza

Vami, to sobie trafiaj w swojej umami :P Ja, jak jem mięso, to nie chcę w nim żadnych śliwek, morel czy ananasów (sorki, dla mnie fani "hawajskiej" to dziwaki). Owoce, jak najbardziej tak, ale przede wszystkim surowe, a nie składnik mięsnej potrawy.

Odnośnik do komentarza

Mam pierdolca na punkcie dwóch pierwszych Falloutów, a dopiero dzisiaj, 18 lat od premiery pierwszej części gry, dowiedziałem się, że "jedynka" miała jeszcze oddzielne zakończenie, które było tylko dostępne, gdy mieliśmy perk Bloody Mess (czyli ten w zasadzie nieprzydatny, który był odpowiedzialne za widowiskową śmierć naszych przeciwników). Ta gra jest niesamowita :-k

Odnośnik do komentarza

Pizza hawajska nie ma racji bytu :P

 

Po pierwsze, pizza hawajska została wymyślona tak jak ryba po grecku czy fasolka po bretońsku - daleko od Hawajów, bo w Kanadzie, bo tak sobie pewien Kanadyjczyk wyobraził że smakują Hawaje.

 

Po drugie, składniki pizzy to ciasto, mozzarella i sos. Ewentualnie dodatki mięsno-warzywne. Ananas nim nie jest.

 

;)

Odnośnik do komentarza

Ale co ty dupisz, hawajska for the win :)

 

Ty wdychasz wungiel i ten Ci się osadza na kubkach smakowych więc dlatego Ci smakuje :keke:

 

 

Ale co ty dupisz, hawajska for the win :)

Za pizze z ananasami powinno się zakopywać żywcem.

 

 

Amen!

 

Fym kotlety z ananasem lub brzoskwinią :wub:

 

Spoko, a na deser zaserwuj sobie tort śledziowy.

 

Po drugie, składniki pizzy to ciasto, mozarella i sos. Ewentualnie dodatki mięsno-warzywne. Ananas nim nie jest.

 

;)

 

Amen bis!

 

 

Mieszanie mięsa z owocami, to herezja. Rzekłem!

nie zgadzam sie - ja moja mama zrobi schab pieczony ze sliwka albo morela to, cytujac klasyka, nie ma chuja we wsi

 

 

Niech Ci zrobi bez śliwki, to nie będzie chuja w całej gminie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...