Skocz do zawartości

Kącik kulinarny


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, co myślicie? Ktoś korzysta? Albo znajomy znajomego ma, i korzysta?

 

http://thermomix.vorwerk.pl/strona-glowna/

Urządzenie Thermomix ® TM5 firmy Vorwerk jest unikalnym i uniwersalnym robotem kuchennym, który zmieni Państwa sposób gotowania. Urządzenie Thermomix ® TM5, to najwyższa jakość gotowania i wyjątkowe ułatwienie w Państwa kuchni. Thermomix ® TM5, umożliwia wykorzystanie całego potencjału kulinarnego, przy jednoczesnej oszczędności czasu i nakładu pracy. Kompaktowa budowa urządzenia Thermomix ® sprawiają, że zajmuje ono niewiele miejsca w kuchennej przestrzeni. Thermomix ® oferuje niezrównaną moc działania, różnorodność i innowacyjność.

 

Thermomix ® jest używany na całym świecie przez miliony zadowolonych, domowych kucharzy i szefów kuchni. To unikalne i nowoczesne urządzenie, dzięki któremu profesjonalne gotowanie jest możliwe w każdym domu i kuchni, czyniąc przygotowywanie potraw prostym i przyjemnym. a jednocześnie na najwyższym poziomie. Dzięki wygodnemu przeglądaniu opcji ustawień za pomocą kolorowego ekranu dotykowego i pokrętła obrotów, Thermomix ® bez wysiłku wykonuje funkcje prawie każdego urządzenia kuchennego. O wszechstronności urządzenia Thermomix ® świadczy wyjątkowe ułatwienie, jakim jest opcja gotowania z ustawieniami. Dzięki innowacyjnej opcji gotowania z ustawieniami, robot kuchenny firmy Vorwerk sprawia, że Państwa gotowanie staje się nowoczesne i wyjątkowe, a uzyskane potrawy spełniają najwyższe standardy jakości.

 

Odnośnik do komentarza

Ma to zarowno moj brat jak i siostra. Gotuja sobie w tym obiady dla calej rodziny i ogolnie bardzo bardzo sobie chwala

W zasadzie ciezko uzywajac thermomixa spierdolic jakiekolwiek danie, bo on w kazdej chwili informuje, co nalezy zrobic z przygotowywanym daniem - co dodac, w jakiej ilosci, itp.

Do tego fajnym bajerem sa ksiazki kucharskie w postaci dysku dolaczanego do urzadzenia.

Generalnie z tego co widzialem, nie ma potrawy, ktorej nie mozna w tym zrobic. Poczawszy od zup, przez lody, chleby, desery, cokolwiek.

 

@kuab, zarowno u brata jak i u siostry thermomix sluzy do gotowania obiadow na 3 osoby, wiec dla mniejszych rodzin tez zdaje egzamin :)

Odnośnik do komentarza

o, thermomix, znam sprawę :]

 

mam kilku znajomych znajomych ;) którzy to mają i korzystają - żaden z właścicieli nie powiedział na to złego słowa

zresztą użytkownicy-goście również

 

pytanie czy jest to efekt tego, że "wydałem 5 koła i teraz nie mogę powiedzieć, że to bubel, albo że nie umiem korzystać" czy jednak tego, że jest to dobry sprzęt - brak złych opinii skłania się jednak do tego drugiego

Odnośnik do komentarza

Ja mam i używam. Bardzo praktyczne do rzeczy, gdzie trzeba ciągle mieszać i podgrzewać, np. kasza manna albo zupa pomidorowa. Pewnie zwykły mikser też jakoś by dał radę, ale tu się ma wszystko w jednym. I super jest opcja z parą, karkówka na parze wychodzi rewelacyjnie (tylko trzeba ze 40 minut czekać...)


Jak dla mnie też telezakupowy szmelc.

Tu akurat nie trafiłeś.

Odnośnik do komentarza

Ja mam i używam. Bardzo praktyczne do rzeczy, gdzie trzeba ciągle mieszać i podgrzewać, np. kasza manna albo zupa pomidorowa. Pewnie zwykły mikser też jakoś by dał radę, ale tu się ma wszystko w jednym. I super jest opcja z parą, karkówka na parze wychodzi rewelacyjnie (tylko trzeba ze 40 minut czekać...)

 

Jak dla mnie też telezakupowy szmelc.

Tu akurat nie trafiłeś.
Ano, ja jakoś nie mam przekonania do takich wynalazków. Ale jeśli robi robotę i kogoś stać na taki "garnek" to luz.

 

Ale karkówka na parze?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...