Skocz do zawartości

Kącik kulinarny


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

No to forum jak zwykle mozna liczyc..

Dostajac patelnie w prezencie dostalem info "tylko nie myj jej w zmywarce". Ale to teflon nie zeliwo dlatego chcialem spytac kogos, kto moze korzysta z takich patelni na codzien.

 

Dostałeś patelnie z opowiedzą na pytanie, które zadajesz. Kurwa, miej litość.

Odnośnik do komentarza

A jak Ci daja gowno w sreberku i mowia, ze to Milky Way to zajadasz ze smakiem?

Imo ta dyskusja powinna sie skonczyc po poscie Smetka. To nie zeliwo wiec w zmywarce mozna myc.

Ale my bad, zapomnialem ze to jest TO forum w internetach, na ktorym nie mozna zadawac pytan.

Odnośnik do komentarza

No kurwa mac nie mam doswiadczenia w tego typu sprzecie i mocno mnie zdziwila mnie ta uwaga. Smetek mi to w najprostszy mozliwy sposob wyjasnil i o to wlasnie mi chodzilo. Po uj robic z tego zagadnienie na 2 strony? Pytanie ponizej godnosci dla niektorych czy co?

z google też nie masz doświadczenia?

https://www.chemours.com/Teflon/pl_PL/products/nonstick_cookware_myths.html

http://polki.pl/czego-nie-mozna-myc-w-zmywarce,we-dwoje-dom-i-ogrod-sprawdzone-porady-artykul,10080563.html

http://patelniaceramiczna.eu/w-jaki-sposob-pielegnowac-patelnie-ceramiczne/#more-176

 

cholera, skoro dostajesz patelnie i ktoś Ci mówi, żeby jej nie myć w zmywarce to jej nie myjesz w zmywarce, bo widocznie tego konkretnego egzemplarza się w zmywarce nie myje...

Odnośnik do komentarza

LOL, bo ciężko inaczej skomentować te brednie :) Jednak to czy można ową patelnię włożyć do zmywarki nieco łatwiej z całą pewnością stwierdzić.

 

Ale jak już jesteś taki sceptyk, to ci powiem, że z filozoficznego punktu widzenia jeżeli się zmieści fizycznie do środka, to wszystko można włożyć do zmywarki. Nawet żeliwną patelnię.

Odnośnik do komentarza

A jak Kaczynski Ci mowi, ze w Smolebsku byl zamach, to znaczy ze w tym konkretnym przypadku byl zamach.. Gratuluje w ufanie w 100% we wszystko co ludzie powiedza.

zamach to ktoś patelnią powinien zrobić... Nie ufasz w 100% co ludzie powiedzą, to na chuj się na forum pytasz ludzi co?

Odnośnik do komentarza

 

A jak Kaczynski Ci mowi, ze w Smolebsku byl zamach, to znaczy ze w tym konkretnym przypadku byl zamach.. Gratuluje w ufanie w 100% we wszystko co ludzie powiedza.

zamach to ktoś patelnią powinien zrobić... Nie ufasz w 100% co ludzie powiedzą, to na chuj się na forum pytasz ludzi co?

 

Może dlatego, że czasem próbuje tez zaufac zdrowemu rozsadkowi.

Z reszta epilog calej sytacji i rozmowa z darczynca:

- "Czemu tego nie mozna wkladac do zmywarki?"

- "Bo jak kiedys kupowalem dla siebie, to mi tak sprzedawca mowil"

- "A Ty masz teflon czy żeliwo?"

- "Żeliwo"

- "No to moja mozna a Twoja nie"

- "Aha"

 

A pytam na forum, bo wiem, ze tu jest kilka osob obcykanaych w temacie i tyle.

 

Reasumujac

- ta patelnie moza myc w zmywarce

- na CMF nie mozna zadawac pytan, poniewaz na kazde mozna znaleźć odpowiedz w guglach.

 

EOT i ogolnie :picard:

Odnośnik do komentarza

Reasumujac

- ta patelnie moza myc w zmywarce

- na CMF nie mozna zadawac pytan, poniewaz na kazde mozna znaleźć odpowiedz w guglach.

Ta dyskusja zbyt wiele wnosi do życia forum, by można było ją tak łatwo zakończyć.

Dla pobudzenia: http://www.spryciarze.pl/poradniki-tekstowe/zobacz/czego-nie-powinnismy-wkladac-do-zmywarki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...