Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie tak, że zespół umie takse na maksa, a Jaap Stam ma wątpliwości i czeka nas jeszcze dużo pracy? FM 15 :)

tak. ale jeszcze chujowsze są te treningi przedmeczowe. miałem pół sezonu ustawione zgranie to traciłem mniej niż 1 bramkę na mecz. coś mnie podkusiło, żeby zmienić na grę w obronie - 15 bramek straconych w 4 meczach (przeciwnicy pokroju Rayo, Valladolid itp). FM :)

Odnośnik do komentarza

Drugie pytanie: czy Ajax jest w chuj przepakowany w stosunku do innych klubów Eredivisie? Bo zapodałem sobie rekreacyjną rozgrywkę, i golę wszystkich jak frajerów i nie wiem czy nauczyłem się grać w FMa, czy po prostu wziąlem samograja. PSV i Feyenoord rozjebane ;)

Odnośnik do komentarza

 

Też macie tak, że zespół umie takse na maksa, a Jaap Stam ma wątpliwości i czeka nas jeszcze dużo pracy? FM 15 :)

tak. ale jeszcze chujowsze są te treningi przedmeczowe. miałem pół sezonu ustawione zgranie to traciłem mniej niż 1 bramkę na mecz. coś mnie podkusiło, żeby zmienić na grę w obronie - 15 bramek straconych w 4 meczach (przeciwnicy pokroju Rayo, Valladolid itp). FM :)

 

Jak masz już pełną znajomość taktyki to treningi przedmeczowe są raczej zbędne. Przynajmniej ja nie zauważyłem jakiegokolwiek ich wpływu na nic.

 

Lucas, kim chcesz grać? Lechem?

Odnośnik do komentarza

Valencią :D. Pisałem już chyba nawet tutaj. Niby mocny zespół, ale w La Liga mi się zawsze trudno grało, bo Real i Barca to boty, teraz jeszcze Atleti doszło. W dodatku fajny zespół i historycznie, a aktualnie jest tam trochę spoko grajków, których lubię i cenię ;).

Odnośnik do komentarza

Jakoś od dwóch FM-ów mnie nie jara taka gra :-k. Bo sukcesy są dopiero jak przekoksowane regeny wyskakują :P. W FM14 chyba tylko Oviedo jakąś większą karierę miałem, ale odpuściłem po sezonie w La Liga jeśli dobrze pamiętam :-k. Ostatnio wolę grać klubami typu Lazio, Everton czy Villarreal, a więc w mocnych ligach, gdzie trzeba z tymi najlepszymi walczyć :P. Czasami za łatwo jak Lazio, ale z WHU i Villarreal już mnie w tym FM wyjebano.

Odnośnik do komentarza

 

Lucas, a może zagrałbyś kimś, kim najpierw trzeba awansować ze dwa razy żeby grać w najwyższej klasie? :P

nie będziesz mu życia układał!

 

 

Nie będziesz mi mówił czego mam nie robić!

 

;)

 

 

czy Ajax jest w chuj przepakowany w stosunku do innych klubów Eredivisie?

 

Od razu mówię, że jakby co, to nie ja :kekeke:

 

 

No nie jestem tego taki pewien :keke:

 

 

Ty masz w dowodzie "nie jestem pewien" :>

Odnośnik do komentarza

ja awansowałem Cottbus do Bundesligi, teraz już nawet do LM, ale w lidze mnie golą po staremu, raz 4. miejsce, a zazwyczaj kończę po prostu w górnej połowie tabeli. mam kilku fajnych regenów, ale jeszcze trochę musi minąć, żeby zaczęli odnosić sukcesy. jak dotąd najlepszych sprząta mi Borussia i Bayern, co zabija we mnie trochę motywację do ciągnięcia tej kariery

 

jak tylko kupię FMa 15 to pyknę Southampton, a potem coś z niskiej angielskiej ligi, nigdy nie awansowałem żadnym klubem do Premier League, zawsze trafiałem tam bezpośrednio z innych lig

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...