Skocz do zawartości

Livescore zimowy


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

A kto taki straszy we francuskim środku pola? Poza Pogbą.

Matuidi chociażby. w chuj lepszy od każdego z wymienionych przez Lucasa.

 

nie mówiąc już o tym, że jakby Anglia miała takiego jednego Pogbę to szybko by się problem ze środkiem pola rozwiązał. ;)

 

ale może rzeczywiście się rozwiną i będą rozpierdalać, z tym, że ja nie stawiałbym na następne Euro tyko prędzej na MŚ w 2018.

 

 

edit: a właśnie, Keith przypomniał o Cabaye, zgadzam się.

Odnośnik do komentarza

No i jak dla mnie to James Milner jest jedną z najlepszych opcji w angielskim środku pola.

 

Na dzisiaj najlepszy skład Angoli to imo Hart - Clyne, Cahill, Jones, Baines - Carrick - Milner, Henderson - Sterling - Rooney, Kane.

I to według mnie podsumowuje siłę angielskiej piłki w danej chwili.

 

Połowa tych zawodników to nawet nie siedziałaby na ławce Realu, Barcelony czy Bayernu.

Odnośnik do komentarza

No i jak dla mnie to James Milner jest jedną z najlepszych opcji w angielskim środku pola.

Na dzisiaj najlepszy skład Angoli to imo Hart - Clyne, Cahill, Jones, Baines - Carrick - Milner, Henderson - Sterling - Rooney, Kane.

 

Milner jako skrzydłowy jest wystarczająco drewniany, a Ty chcesz jeszcze w środku go ustawić?

Odnośnik do komentarza

Zaczyna się hype na Anglików. To już na pewno będzie ich turniej.

ja tam Anglików nawet lubię, na pewno bardziej niż Niemców, ale w chuj lepsze składy miewali na turniejach mistrzowskich za mojego życia i nic z tego nie wynikało. :P dlatego nie podniecałbym się tym bardziej, że jest kilka europejskich ekip które nazwiskami biją Anglików na głowę.

Odnośnik do komentarza

Real Madryt: Casillas; Carvajal, Varane, Nacho, Coentrão; Khedira, Kroos, Isco; Bale, Cristiano i Benzema.
Ławka: Keylor Navas, Arbeloa, Diego Llorente, Lucas Silva, Illarra, Jesé, Chicharito.

Atlético Madryt: Moyá; Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira; Arda, Tiago, Gabi, Koke; Griezmann i Mandžukić.
Ławka: Oblak, Gámez, Giménez, Mario, Raúl García, Saúl, Torres.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...