Skocz do zawartości

Marynia składa 459 postanowień noworocznych


Kuchar

W tym roku  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam takie pytanie, morze głupie, morze nie, nie wiem, na rozmowę o pracę trzeba zabrać swoje CV :keke:? Nie jest zbyt rozległe i w zasadzie wiem co w nim jest, ale jak to jest jakiś wymóg, albo krzywo patrzą jak ktoś nie ma, to już się mogę kopnąć do punktu ksero i drukować.

weź trzy kopie konspektu, dasz każdemu z komisji po jednej, a jedną zostawisz dla siebie. Pamiętaj, że musisz się zmieścić z prezentacją w 15 minut. Najlepiej wybierz sobie osobę z komisji, do której będziesz mówił. Żeby zdać maturę musisz mieć 7/20, także lepiej się przygotuj.

 

Cooo to to będzie matura?

nic nie bierz, oni mają wydrukowane pewnie. jak przyjdziesz ze swoim CV to będziesz wyglądał jak Jan co nie wie co tam napisał.

I taką odpowiedź chciałem usłyszeć :).

Odnośnik do komentarza

No właśnie tak też myślę schizzm, ale chuj wie jakie są obrzędy z tym związane, jak już samo przywitanie się to jest właściwie rytualny taniec :keke:. Timon właśnie uczciwie mówiąc to mi się nie chce iść drukować, więc jak nieposiadanie CV (w sytuacji, gdy się je zna) nie jest jakoś negatywnie oceniane to git :P.

Nigdy nie spotkałem się z tym, żeby cv przynosić. Jak już to można wziąć jakieś dokumenty, którymi można się pochwalić, ale najczęściej i tak o nich wspominasz w cv, więc jak pracodawca będzie chciał to cię poprosi o ich dostarczenie ;)

Odnośnik do komentarza

Idę do DHLa xD.

Ale właśnie dostałem info od ziomeczka, że była koleżanka się dopytywać w biurze projektu, który załatwia te staże, dlaczego niektórzy jeszcze nie mają żadnych umówionych rozmów kwalifikacyjnych, kiedy te staże by się miały zaczynać już w lutym. W odpowiedzi usłyszała, że większość firm ma już po prostu wszystkie wakaty zajęte i jest generalnie chujnia jeżeli chodzi o szanse na staż. Więc najpewniej ktoś odbębni ze mną tę rozmowę, pewnie kwadransik i w chatę.

Z jednej strony chujnia, bo tysiak za 80h pracy w miesiącu to byłby bardzo przyjemny hajsik + bym się wreszcie czegoś nauczył konkretnego, z drugiej strony wiem, że mogę mieć w zasadzie wyjebane jajka na jutrzejszą rozmowę. I tak spróbuję się pokazać z jak najlepszej strony bo chuj wie, trochę jeszcze sobie poczytam o frachcie itepe, ale jest wchuj mniejsza presja dzięki temu :keke:. Teraz to mi szkoda najbardziej, że muszę wstać skoro świt o 7:30 :/.


Hawk: będzie w ogóle jakiś lajwskoring z Twojej przygody zdobycia pracy?

Zapytam rekruterkę, czy dałoby radę odpalić streama z rozmowy, ale niczego nie obiecuję. Jak coś bądźcie stunedowani o 9:30!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...